MORTAL KOMBAT X icon

MORTAL KOMBAT X APK

MORTAL KOMBAT X Açıklaması

Mortal Kombat X over-the-top, visseral mücadele yaşayın!
Bu görsel çığır mücadele ve kart toplama oyunu ile mobil ve tablet nesil oyun gücünü getirin.
Mortal Kombat savaşçılardan oluşan seçkin ekiplerini bir araya ve dünyanın en büyük dövüş turnuvasında kendinizi kanıtlamak.

BRUTAL 3 h 3 KOMBAT
Mortal Kombat savaşçıları kendi takımınızı oluşturun ve deneyim, yeni özel saldırıları ve güçlü eserler kazanmak için savaşa onlara yol.

Fighters MASİF KADRO
Scorpion, Johnny Cage, Sub-Zero, Sonya, Kitana, Ermac, ve diğerleri gibi Mortal Kombat gazileri toplayın. Bu tür böcek gibi D'Vorah, ateşli Cassie Cage, kana susamış Kotal Khan ve gizemli Kung Jin olarak Mortal Kombat için yeni eklemeler keşfedin.

Bırakarak çene X-ışınları ve ölümleri
Mortal Kombat X üst hamle üzerine bu doğru bağırsaklarında yumruk, çarpıcı grafik ile mobil markasını Ölümler ve X-Işınları getiriyor.

CHALLENGE DİĞER OYUNCULAR
Faction Wars, oyuncular diğer oyuncu takım meşgul bir online rekabet modda diğer oyuncular ile rekabet. Haftalık ödüller kazanmak için kendi hizip en afiş kadar sıralayın.

SUMMON ALLIES savaşa
senin Ally olmak diğer oyuncular bulun. Bir kombatant ve ödünç düşmanlarına karşı kararlı bir darbe.

CONSOLE VE MOBİL OYUN HEM ÖDÜLLER AÇMA
oyun ve Klassic Kitana ve Adaletsizlik Scorpion gibi ultra nadir karakterler de dahil olmak üzere Mortal Kombat X konsol sürümü için özel ödülleri, kilidini. Konsol sürümü oynarken yanı sıra mobil ödülleri kilidini açar.

DİKKAT:
* Mortal Kombat X yüksek kaliteli görseller sunuyor. Performans 1GB RAM daha az olan cihazlarda optimize edilmemiştir.
** Boş alan 1,5 GB en az cihazınızda gereklidir.
İçerik yaşları 17 ve üstü için genellikle uygundur. Yoğun şiddet, kan ve kan içerir.

Yenilikler

Bug fixes.
A new game mode, enhanced Faction Wars, new characters, and a special holiday event in Update 1.16! Experience the updated Faction Wars with more chances to win and collect new warriors Klassic Mileena, Injustice 2’s Raiden, and Kosplay Jacqui Briggs. We’re also bringing back the annual holiday gifting event along with 12 Days of Christmas calendar filled with special offers and sales including a free pack every day from December 15th to January 1st, all you need to do is play!
Keşfet
Son 24 Saatte En Çok İndirilenler