Mucho Party icon

Mucho Party APK

  • Geliştirici:

  • Versiyon:

    1.4.8

  • Güncellendi:

Mucho Party Açıklaması

Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Uygulama içinde tek bir satın alım karşılığında oyunun tüm içeriğinin kilidinin açılmasını sağlar.

Mucho Party'ye hoş geldiniz! Aile içinde, evde, seyahatte, arkadaşlar arasında ve hatta işte, aynı ekranda 2 kişi (veya tek başına) 5/42'a dek (!) oyun oynamak için ideal bir uygulama.

Başlangıç olarak, oyun size bir "selfie" bir çalar saat, elma, telefon, çaydanlık veya limon avatarlarını oluşturmayı teklif eder!

Ardından, mini oyun ile beceri seviyeniz belirlenir; böylece oyunlar katılımcıların seviyelerine uygun olarak ayarlanırlar. Küçük, büyük, uzman veya çömez olsun, herkes birlikte oynayabilir!

Teklif edilen 5/42 oyun, her biri gerçek bir orijinalliğe ve gerçek bir oynanabilirliğe sahip en iyi atari oyunlarıdır. Menüde şunlar var: Yürüme yarışı veya otomobil yarışı, biraz farklı bir futbol, taş-kağıt-makas, tuğla kırma, tango, kraker avı, olta avı ve daha nice sürprizler!

En az 6 oyun modu kullanılabilir:

- Mozaik: Bir oyunun 5/42 oyun arasından doğrudan seçimi

- Rulet: Rasgele seçim

- Düello: İlk 5 adet zafere ulaşan kazanır. Her oyundan sonra, kaybeden bir sonraki oyunu seçer.

- Üç taş: Dizin üzerinde 3 zaferi sırala

- Hot Seat: Kazanan oynar, herkes sırayla ona meydan okur

- Şampiyona: Herkes birbirine karşı oynar; bir gidiş bir dönüş maçı. 8 oyuncuya kadar!

Tüm oyunlar ve oyun modları için, kolay, orta veya zor seviyesinde programlanmış 3 oyuncu (YB) egzersiz yapmanızı veya sunulan 50 adet Google Play oyun başarısını elde etmenizi sağlar.

Mucho Party, birlikte keyifli vakit geçirmek için, türünün tek örneği bir uygulamadır!

Bu oyunun satın alınması, hem oyun tutkunlarından oluşun küçük bir ekibe sahip GlobZ stüdyosunun bağımsızlığına katkıda bulunulmasını, hem de ilerideki ücretsiz güncellemelerin temposunun desteklenmesini sağlar.

Yenilikler

Fixes for some devices
Keşfet
Son 24 Saatte En Çok İndirilenler