Müslim: Namaz Vakitleri, Kuran, Kıble Yönü, Ezan icon

Müslim: Namaz Vakitleri, Kuran, Kıble Yönü, Ezan APK

Müslim: Namaz Vakitleri, Kuran, Kıble Yönü, Ezan Açıklaması

Müslim Asistan uygulamasıyla; günlük, haftalık ve aylık namaz vakitlerini takip edin, Kuran okuyun, Dua edin, Zikir çekin, Kıble yönünü bulun, yakındaki Camileri görüntüleyin, Allah'ın 99 ismi (Esma-ul Husna) ve anlamlarını öğrenin, günün Hadisini okuyun, Cuma mesajları paylaşın! Daha fazlası için uygulamayı şimdi indirin.

Müslim Asistanı: %100 Kıble yönü & Namaz saatleri uygulaması, Dünya’nın her yerinden müslümanlara ezan vakitlerini bildirir ve müslümanların Kıble’yi bulmasını sağlar. Ülke ve şehre göre namaz saatlerini Diyanet İşleri Başkanlığı'na göre otomatik ayarlar. Ayrıca Kur-an'ı Kerim dinleyebilir, uygulama üzerinde zikir çekebilirsiniz. Haritadan Mekke'yi, Kabe'yi Kıble pusulası ile göstererek, Kıble yönünü tespit etmenizi ve namaz vakti için Ezan sesine sahip alarmlar kurmanızı sağlar. Namaz kılmadan önce Kıble’nin ne tarafta olduğunu kolayca öğrenebilir ve namaz, dua vaktini kaçırma derdinden kurtulabilirsiniz.

✓ Uygulamada Ramazan İmsakiyesi 2017 mevcuttur, şehrinizin namaz vakitlerini ve İftar - Sahur saatlerini görebilir, ezan vaktinde ve 10 dakika öncesinde alarm çalmasını sağlayabilirsiniz.

✓ Kıble’nin hangi yönde olduğunu ve ezan vakitlerini görmek için internet bağlantısına ihtiyacınız yok. Muslim Asistan, Kıble & Namaz uygulamasının Pusula Modu ile, çevrim dışı iken bile Mekke’nin ne tarafta olduğunu kolayca görebilir, İslam kurallarına göre namaz kılabilirsiniz.

✓ Allah'ın 99 İsmi, Esmaül Husna'yı görüntüleyebilir, Esma ilahisini dinleyebilir, Allah'ın isimlerini zikirmatik ile zikredebilirsiniz.

✓ Günlük dualar okuyabilir, duaların Türkçe ve Arapça'sını görüntüleyebilir ve Peygamberimiz Hz.Muhammed'in (SAV) hadislerini günlük olarak takip edebilirsiniz.

✓ Diyanet ile uyumlu İstanbul ezan saatleri, Ankara ezan vakti, İzmir namaz vakitleri, Bursa, Adana, Gaziantep, Antalya, Konya ve diğer şehirlerin ezan zamanlarını, iftar ve sahur saatlerini, ayrıca Kıble yönünü kolayca görüntüleyin.

✓ Ezan sesine ya da standart zil sesine sahip namaz alarmları kurabilir, istediğiniz zaman bu alarmları kapatabilirsiniz. Dilerseniz erteleme tuşu meşgul olduğunuzda kılamadığınız namazı tekrar hatırlatabilir.

✓ Zikirmatik özelliği sayesinde günlük zikirlerinizi çekebilir, dilediğiniz kadar zikir ekleyip kaldırabilirsiniz. Üstelik her an zikirlerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

✓ Kur'an-ı Kerim okuyabilir, müezzin sesinden sureleri dinleyebilir, Bir sonraki girişinizde kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Ramazan ibadetlerinizi her yerde yerine getirin

✓ Sureler ve ayetler arası aşağıya kaydırma (scroll) hareketiyle hızlıca geçiş yapabilir, ayrıca sure araması da yapabilirsiniz.

✓ %100 Kıble & Namaz uygulaması GPS özelliği ile konumunuzu doğru olarak tespit eder.

✓ Eğer uygulamamızın tespit ettiği konumunuz ile ilgili bir değişiklik yapmak isterseniz “Konumumu Bul” özelliğini kullanabilirsiniz.

✓ Kabe ikonu ile şehir ve ülkenize göre Mekke’nin hangi yönde olduğunu dünya haritasından görebilirsiniz. Böylece yönünüzden %100 emin olabilirsiniz.

✓ Müslim Asistan: Namaz, Ezan Vakti ve Kıble uygulamasını Facebook ve diğer sosyal ağlardan arkadaşlarınız ile kolayca paylaşabilirsiniz.

★ Uygulamanın yerinizi doğru tespit etmesi için telefonunuzu yatay olarak düz bir zeminde kullanmanızı ve elektromanyetik alanlardan ve metal objelerden uzakta tutmanızı öneririz. Kıble tarafını bulunduğunuz bina veya yerin konumundan gösterdiğimiz mavi çizgiye göre teyit ediniz. Gerek olduğunda işarete basılı tutarak konumunuzu değiştirebilirsiniz.

★★ Uygulamamız namaz vakitlerini cihazınızın konumuna göre gösterdiğinden, konum ayarlarınızın güncel olduğundan emin olunuz.

Allah namaz ve dualarınızı kabul etsin.

☪ Türkiye'de üretilmiştir.

Yenilikler

Kart Tasarımlı Yeni Arayüz, Yeni İsim: Müslim Asistanı.
Yenilikler?
Camii Bulucu
İslami Takvim
Ezan Dinleme
Güncellenen Özellikler;
Kur'an
Kıble Bulucu
99 İsim
Zikir
Dua
Cuma Mesajları
Keşfet