Narde icon

Narde APK

  • Geliştirici:

  • Versiyon:

    4.3.5

  • Güncellendi:

Narde Açıklaması

Narde (klasik tavla) iki oyuncu için eski tahta oyunlarından biridir. Hatta Çin mahjong klasik tavla (uzun nardes) daha gençtir. Bu masa oyunu Yayılma antik Doğu ile başladı ve şimdi Nard tüm dünyada iyi bilinmektedir. ; Tablero, İtalyanlar - - Bir TAVOL Türkler - - Bir tavla (ya da tawla, tavli), İran Narde (nard, nardi) Bazen Nard sadece "tahta oyunu" anlamına İspanyollar itibariyle isim - Hapis ya da Mültezim, Özbekler - gulbar, Fransızca bir trictrac (ya da trik trak-) ve tavla - İngiliz at Yunanlılar: bazen kendi isimlerini idi. Rusça Narde (klasik tavla) oynayan adet zar rulo göre taşınır ve oyuncu rakibinizden önce kurulu onun parçalarının hepsini kaldırarak kazanır. Tavla (Narde) tablolar ailesinin bir üyesi olan, şimdi tavla oyna, bedava online oynayabilirsiniz!
Şans sonuca belirleyen faktörlerden biri olmasına rağmen, strateji uzun vadede daha önemli bir rol oynar. Zar her atılışında, oyuncular kendi taşlarını taşımak için çeşitli seçenekler arasından seçim ve rakip tarafından olası karşı hamle tahmin gerekir.
Masa oyunları bu elmas olmadan eksik olurdu! Kimse tahta oyunları bu kraliçe olmadan, satranç, poker kesin matematik, domino ve solitaire replayability varyasyonları çok sayıda güzel stratejisine dikkat ederim! Tavla (nardi) kaide masa oyunları onların hak ettiği yeri aldı.
Oyun özellikleri:
- Singleplayer oyunu
- Multiplayer (çevrimiçi) internet üzerinden oyun ve bir aygıta (sıcak koltuk) üzerinde, arkadaşlar veya rastgele bir rakiple tavla ücretsiz oynamak
- Bluetooth üzerinden Multiplayer oyunu
- Skorbord ve leaderboards
- 12 benzersiz tavla (Narde) oyun panellerimizin ile Online alışveriş
- Başarılar ve ödüller
- Tavla ücretsiz oynayın
- Adil kontrolü
- Bir sonraki güncelleme yeni nardes Oyunun tipleri eklenecektir (gulbar, deli gulbar, Mültezim, plakoto)
Tavla gerçek ustası herkese göstermek!

Yenilikler

- fixed multiplayer
Keşfet
Son 24 Saatte En Çok İndirilenler

Warning: fopen(cache/4f97b84c7f34a40d92a230b8cc5fc458.kuaza): failed to open stream: No such file or directory in /home/apkaraco/public_html/uygulama.php on line 405

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/apkaraco/public_html/uygulama.php on line 406

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/apkaraco/public_html/uygulama.php on line 407