Need for Speed™ No Limits icon

Need for Speed™ No Limits APK

  • Geliştirici:

  • Versiyon:

    Cihaza Göre Değişir

  • Güncellendi:

Need for Speed™ No Limits Açıklaması

otomobil ve özelleştirmeler inanılmaz bir yelpazesi ile rüya binmek oluşturun size gerçek yarış 3. getirdi geliştirici - sadece mobil cihazlar için yapılmış Need for Speed'in ilk beyaz knuckle baskısında hakimiyeti için yarış. Eğer yeraltı otoparkı kültürü yüksek sesle pedal ve rulo vurmak gibi kaos ve kontrol arasında kendinizi başlatın. Win yarışları, senin rep kadar, daha sonra yarışları, daha özelleştirmeleri ve daha araçların içine tekme. Seçimlerinizi yapın ve asla geriye bakmayacağım. Biz binmek bu gece!

Bu uygulama uygulama satın alma teklifi. Cihazınızın ayarlarını kullanarak uygulama alımlarında devre dışı bırakabiliriz.

AŞIRI sürmek CUSTOMIZE
BMW M4 Subaru BRZ, McLaren 650s Porsche 911 ve daha fazla, her zaman istedim gerçek dünya araba Pick up. Sonra size oynamak için 2,5 milyondan fazla özel tarak veren Mod Shop ve karaborsa gibi noktalar, mobil sıcak özelleştirme sistemi ile onları kandırmak. Sizin sürmek bekliyor - kafa kafaya rekabet karşısında gidin ve kendinizi kanıtlamak için aşamaları ya da sokaklarda götürün.

HIZLI SÜRÜCÜ - VE KORKUSUZ
kıvılcımlar sinek gibi pervasız ve juiced sürüş Blackridge sokaklarına Steer. duvarlara karşı ve yüksek hızlı Nitro Alanları aracılığıyla, trafiği içine, atlar üzerinde ve enkaz çevresinde hızlandırın. nitro Çevir ve adrenalin dolu sürüş ve sürüklenen başka bir düzeye içine kendinizi sokmak. her köşede yerel ekipleri ve yerel polislerle çatıştı olarak taze bir yarış. Bu özenti sürücülerin bir dünya dolu - Eğer önünde kalmak ve saygı kazanabilir?

Yarışı kazanmak için
Eğer götürür boşluklu bırakın ve rep artırmak için yeterince çılgın herkes yarış geri adım asla. Dig, sürükle kayması ve büyük sonuna ulaşmak zaman sert haritanın her inç isabet kuyruğunda polisle galibiyet için binmek yuvarlayın. 1000'in üzerinde zorlu yarışlarda lastik yakmak - ve bu sadece başlangıç ​​çizgisi var. , Azılı olun sokakların sahibi ve dünyanın en iyi araba skor. bir yolculuk hiçbir zaman yeterli olmaz çünkü!

---------------------
Kullanıcı Anlaşması: terms.ea.com
Yardım veya sorularınız için https://help.ea.com/ ziyaret edin.

30 gün önceden haber www.ea.com/1/service-updates~~pobj yayınlanan sonra EA online özellikler ve hizmetler emekli olabilir

Önemli Tüketici Bilgi:
Bu uygulama: (şebeke ücretleri geçerli olabilir) kalıcı bir Internet bağlantısı gerektirir; EA Gizlilik ve Çerez Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesi kabul gerektirir; Üçüncü taraf analiz teknolojisi ile toplar verileri (detaylar için Gizlilik ve Çerez Politikası'nı bakınız); 13 üzerinde bir kitleye yönelik internet ve sosyal ağ sitelerine doğrudan bağlantılar içerir.

Yenilikler

Jump into the driver’s seat of the next generation of BMW as the 2018 BMW M5 roars into Blackridge! Also in this update:
• Take on one of six classic events in two rounds of Flashback Special Events, including the return of the Porsche GT3 Fastlane and Mercedes SLK55 Proving Grounds
• Show contenders how to be top dog in Blackridge Rivals Season 13
Do you have what it takes to rule the streets? Prove it!
Keşfet
Son 24 Saatte En Çok İndirilenler