Night Filter – Blue Light Filter for Better Sleep icon

Night Filter – Blue Light Filter for Better Sleep APK

Night Filter – Blue Light Filter for Better Sleep Açıklaması

Ekranın yaydığı mavi ışık görme sağlığını bozar ve böylece rahatsız uyku . Gece Filtresi, nazik, sıcak ışık hafifletmek için göz yorgunluğu sağlayarak daha iyi uyu yardımcı olur. Basit etkin daha henüz daha kullanmak!

Temel Özellikler
★ doğal renk için ekrana ayarlama görsel yorgunluk azaltmak ;
zararlı mavi ışık Filtre etkin bir şekilde gözlerini korumak için;
★ sağlayın profesyonel göz sağlığı değerlendirmesi iyi alışkanlıklar oluşturmak yardımcı olmak;
★ renk düzenleri Çeşitli sahip 24 saat göz bakım veren;
Kullanımı çok kolay!

Mavi ışık filtresi doğal rengi ve azaltarak zararlı mavi ışık için ekrana ayarlayarak tarafından gözlerini korur. senin ekranlara bunu uygularken değişikliği hissedebilir. yazarak ya da oyun oynarken, gece okuma yapıyoruz zaman göz yorgunluğu giderir.

Mavi Işık Filtre uygulaması nasıl kullanılır?
Adım Bir: uygulamasını açın ve Filtre açın.
Adım İki: Sen Filtre rengi seçin ve Otomatik zaman kazanmasını sağlamak ayarlayabilirsiniz.
Adım Üç: Size Göz Sağlığı Raporu kontrol için sağ üst köşesinde ve set Hatırlatma seçeneğini tıklayabilirsiniz. Göster Bildirim aktive edildiğinde, istediğiniz bildirim çubuğu her zaman filtreyi kontrol edebilirsiniz.

, S & C

S: mavi ışık nedir?
C: Mavi ışık bilgisayarlar, akıllı telefonlar, televizyonlar ve ışıklar gibi teknolojilerin çeşitli gelen görünür ışık spektrumunun bir aralıktır.

S: mavi ışık kötü bir şey her zaman var mı?
C: zamanlama insanlar ışık almak üzerine Hayır, büyük ölçüde bağlıdır. gündüz saatlerinde mavi ışığa maruz kalma Doğal insanlar enerji, uyanıklık ve duygudurum artırır. Ancak, akşam saatlerinde ekran cihazlar aracılığıyla iletilen dalgaların uzatılmış maruziyet, normal uyku programları bir tahribat gibi çeşitli sağlık etkileri sirkadiyen ritim bozabilir ve neden olabilir.

S: mavi ışık bizim uyku etkileyebilir ?
C: mavi ışığa maruz kalma kalp atış hızı ve vücut sıcaklığını arttırabilir ve hatta günlük ritimlere bozabilir. Daha iyi uyku sağlamak için mavi ışık geceleri azaltılmalıdır.

Referanslar :
1. Kuse Yoshiki; Ogawa, Kenjiro; Tsuruma, Kazuhiro; Shimazawa, Masamitsu; Hara Hideaki (2014/06/09). "Işık yayan diyot türetilmiş mavi ışık ile endüklenmiş kültürde fotoreseptör kökenli hücrelerin hasar". Bilimsel Raporlar. 4: 5223. ISSN 2045-2322. PMC 4048889 serbestçe erişilebilir. PMID 24909301. doi: 10.1038 / srep05223
2. Tosini Gianluca; Ferguson, Ian; Tsubota Kazuo (2016/01/24). "Sirkadiyen sistemi ve göz fizyolojisi üzerinde mavi ışık Etkileri". Moleküler Vizyon. 22: 61-72. ISSN 1090-0535. PMC 4734149 serbestçe erişilebilir. PMID 26900325.
3. Tosini Gianluca (2016). "Sirkadiyen sistemi ve göz fizyolojisi üzerinde mavi ışık Etkileri". Moleküler Vizyon. 22: 61.
4. Korones Sarah. "Mavi Işık Ve Uykusuz Gece". Psikoloji Bugün 45.1 (2012): 42. Sağlık Kaynağı - Tüketici Sürümü. Ağ. 21 Şubat 2016

Bize
Herhangi bir sorunuz veya öneriniz varsa bize e-posta yoluyla bildirmek için çekinmeyin Shall: [email protected]

Kullanılabilir Diller
İngilizce, Almanca, İspanyolca, Portekizce, Fransızca, Rusça, Tayca, Korece, Japonca, Geleneksel Çince, Basitleştirilmiş Çince.

Çoğu Android telefonla uyumlu dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak
Samsung Galaxy S8 ve S8 Kenar, Samsung Galaxy Note 8, Samsung Galaxy A8 +, Samsung Galaxy S7, S7 Kenar;
Huawei P10 ve P10 Ayrıca, Huawei Mate 10 Huawei P9 Huawei Mate 9 Huawei yargıç 8;
HTC U11 +, HTC U11 Yaşam, HTC Desire 10 Pro;
OnePlus5, OnePlus 5T;
OPPO 9 bulun; OPPO F5;
Xiaomi Max2, Xiaomi 6;
Yargıç 7X yargıç görünüşüdür 10, yargıç 9 Lite;
Google Piksel Google Pixel2; LG S6.

Bizim app bazı sahnelerde gösterilen reklam içeriği olacaktır. Daha fazla ayrıntı için https://m.facebook.com/ads/ad_choices ziyaret edebilirsiniz.
Keşfet