OffRoad Polis Bisikleti Ulaşım icon

OffRoad Polis Bisikleti Ulaşım APK

OffRoad Polis Bisikleti Ulaşım Açıklaması

"Hiç zaman görev olursa olsun koşullar ne olabileceğini atanan sürüş her türlü yerine getirmek için hazır bir polis ajanı olmayı düşündünüz mü? evet, o zaman zor tepelik bir ortamda yoldan sürüş zor birden fazla görevi verilir bisiklet sürüş ve polis arabası taşıma becerilerini göstermek için gerçek zamanlı buysa. Sizinle iki araç var bir polis bisiklet ve diğeri sürüş güne başlamak truck.to polis olmasıdır. Polis bisiklet üzerinde ellerini almak ve en bir offroad sürüş için bekleyen memurları oluruna bırakmak. Gerçek görev offroad tepelerde taşıma görevleri tamamlamaktır. Polis bisiklet sürücüsü ve hatta polis kamyona offroad polis moto taşıyın.


Sen tepe şehrin Virajlı yollarda ağır bir polis kamyon ve bisiklet sürmek için yaklaşık gidiyor. her iki tarafta akan nehir var gibi iz çok tehlikelidir. Eğer ağır araç ele verebilir ama eğer dikkatli bir şekilde hedefinize ulaşmadan ve polisler sürme engelleyen bir şey yok. Bu off-road polis kamyon sürüş taşıma oyunu size inanılmaz 3D Grafik çıkarırken polis bisiklet ve polis kamyon üzerinde çarpıcı tepelik alanları keşfetmek için bu fırsatı verir.


O polis bisiklet veya kapalı ağır yol polis kamyon olsun süper inanılmaz sürüş becerilerini göstermek için yüksek zamanı. Sen dengeli ve tam sürüş görev odaklı olması gerekir. Bu off-road sürüş simülasyonu deli sürücü ve size başarılı bir şekilde polis sürüş görevini yerine getirmek için en iyi şansı verir olacak! OffRoad Polis Bisikleti Ulaştırma zorlu görevlerle en gerçekçi sürüş oyunu keyfini çıkarın. Bisiklete binmek sürüş ve tepelik alanlarda büyük kamyon sürüş gerçek eğlenceli. büyük bir polis kamyon ve bunları taşıma yük arabalar motosiklet korkun biridir. , Bisiklet almak yol kıvrımlı maceracı yollar kapalı o binmek ve hedefinize ulaşmak. bisiklet aşırı binici ve polis arabası taşıma kamyon sürücüsü olarak sallanan tutun.


Bu misyonu istenilen konuma vb arabalar, kargo, silah taşıma olacaktır. Gerçek polis memurları adam herhangi bir aşırı koşullarda iş gerçekleştirebilirsiniz. Yani görevini yerine getirmek için mega kamyon tutun ve bisiklet almak ve yollarda binmek için hazır olsun. Sen OffRoad Polis Bisikleti Ulaştırma tehlikeli kıvrımlı yamaç yollarda durmaksızın gerçek eğlence deneyimi için gidiyoruz
Bisiklet ve sürüş gerçek onu eğlenceli isn't edilir ?? Inanılmaz bir macera sizi bekliyor! odaklı, hızlı ve iyi görevini yerine ve tepe kentin en iyi polis sürücüsü olmak için hazır olsun olun!
OffRoad Polis Bisikleti Ulaştırma, bu yılın en iyi sürüş simülasyonu keyfini çıkarın.


★★★ GAMEPLAY ÖZELLİKLERİ ★★★
• İnanılmaz Polis Sürüş Simülasyonu 3D!
• Yüksek Kalite 3D Grafik!
• Üstün Hill City Çevre!
• Gerçek Hayat Ulaşım Görev!
• Kolay ve Pürüzsüz Kontroller!
• Ses Efektleri Serin!


BİZİ TAKİP ★★★ ★★★
http://www.facebook.com/TheGameStormStudios
https://www.youtube.com/user/thegamestormstudios
http://twitter.com/gamestormstudio


BİZİM oyun oynamak için TEŞEKKÜRLER. "
Keşfet
Son 24 Saatte En Çok İndirilenler