Ordu Cephe Hattı Görev Özel Kuvvetler Komandosu icon
Ordu Cephe Hattı Görev Özel Kuvvetler Komandosu APK
  • Geliştirici:

  • Versiyon:

    1.0

  • Güncellendi:

Ordu Cephe Hattı Görev Özel Kuvvetler Komandosu Açıklaması

Ordu Cephe Hattı Görev Özel Kuvvetler Komando Ops, ABD'deki terörizmi ortadan kaldırmak için el ele katılan Özel Kuvvetler'in bir Aksiyon dolu Fps Atış oyunu. Bu savaş, Dünya Savaşı kadar zararlıdır. Bu deniz özel operasyonlarını gerçekleştirmek için komando çağrısı yapıldı.


Ordu Ön Hattı Görevi Özel Kuvvetler Komando Ops, ABD Ordu Ekibi, ABD Ordusu, Ordu Özel kuvveti, ABD Ordu Birincil Özel Harekat Gücü, Afganistan savaş ağasına, İran savaş ağasına ve ISIS Terörüne karşı ABD'li Donanma ve CIA ajanlarından oluşan bir Özel Kuvvetler ekibini getiriyor. Görev Taliban'a karşı koymak ve ABD'li teröristin vahşice suçunun üstesinden gelmektir. Savaş kahramanı ol Düşman hatlarının arkasına gelip acımasız suçluları öldürmesi önerilir. Burada savaş kuralları yoktur, düşmanlarınıza yalnızca Saldırı Ölümü yapılmalıdır.


ISIS teröristleri İran ve Afganistan ülkelerine saldırdı. ABD Kara Kuvvetleri Özel Kuvvet Komutanlığı bu iki ülkeye de teröristlerle savaş için en iyi takımlarını gönderdi. Kötülüğe karşı savaşmak ve ISIS terörist grubunu ortadan kaldırmak için özel bir görev almışlardı. Gizli bir ajan bilgi toplamakta ve ISIS grubunun 911 operasyonunun ardında bazı beynin katıldığını ve bu teröristleri yönettiğini bildirdi. Yani cephedeki komuta görevi bu teröristleri bulmak ve onları öldürmek. Ordu Cephe Hattı Görev Özel Kuvvetler Komando Ops, ABD keskin nişancı katil takımını savaş savaşına sokmanızı sağlar. Önde gelen öfke saldırılarını görmelerine izin ver.
 
Ordu Cephe Hattı Görev Özel Kuvvetler Komando Ops, terörist mafya aleyhinde yoğun bir harekete geçirir. Size trafik keskin nişancısı tecrübesi kazandırır Size Us Ordusu Eğitim Okulu tarafından uygun eğitim verilmiştir, çekim ve kesme, keskin nişancı atışları, kurtarma rehineleri, terörle mücadele saldırısı, grev kuvveti eğitimi ve dağ atışı gibi eğitimler verilmiştir. Şimdi savaş alanındaki yeteneklerinizi göstermek zorundasınız. Keskin nişancılar çağrısı yapıldı. Keskin nişancı avı ekibi keskin nişancı vuruşlu 3d operasyonları gerçekleştirmek ve onları keskin nişancı kral ateş operasyonlarında eğitmek için atandı. Keskin nişancı sopası öldürücü olmak, takıma liderlik etmek zorunda. Teknede en iyi nişancı atıcı sizsiniz.

Ordu Cephe Hattı Görev Özel Kuvvetler Komando Ops ücretsiz, En Çekim oyunudur. Bu karşı saldırı misyonu ölümcül ve kaybetme şansı yok. Bu Özel kritik görev misyonu çok kritiktir, bu yüzden donanma mührü de bu fps aksiyon oyununa dahil edilmiştir. Seçkin komuta tarafından cephe görevinize atandın. Çevrenizin yanı sıra gizli görevdeki bir casus daima dikkatinizi çeker ve faaliyetlerinizi paylaşır. Cesur mafyayı cesur katil gibi gösterin. Bu Özel Kuvvetler Misyonu, Gun Strike'u ilk fırsatta, düşmanın size saldırmasına izin vermeyin. Teröriste karşı yapılan bu operasyon çok sayıda can ve can kaybına neden olabilir. Her düşman saldırısında Sayaç terör saldırısı yapın.

Ordu Cephe Hattı Görev Özel Kuvvetler Komando Ops gelişmiş keskin nişancı Shoot Killer, komando, cephe atıcı ve ölümcül ordu muharebe topçusu en şaşırtıcı ekibi ile modern bir savaş sunuyor. Savaş kuvveti ve II. Dünya Savaşı hayatta kalma hikayelerinin bu savaş üzerinde herhangi bir stratejik etkisi yoktu. Zaten birçok terörist hüküm giymiş ve ölümcül tutsaktan kaçmanın imkânsız. Bu özgürlük savaşı ve son savaş olacak. Teröristler son komuta grevinizden kurtulamıyorlar, bu yüzden hayatta kalma mücadelesinin şansı yoktu. Tabandaki gizli bodrum saklamasına gizlenmiş tüm gizli silahlarını yok etmelisin. Bu adımlar, ülkenizin güvenliği ve diğer vatandaşlarınızın refahı için gereklidir.

Oyun özellikleri
Özel Gerçek Ses Efektleri
Zor seviyeler ve heyecanlı görevler
HD kalitesinde ses ve video
Gerçekçi grafikler
Kolay ve sorunsuz oyun
Etkileşimli kullanıcı arabirimi
Devamını Gör
Keşfet
Son 24 Saatte En Çok İndirilenler