ordu sayaç terörist saldırı Keskin nisanci icon
ordu sayaç terörist saldırı Keskin nisanci APK

ordu sayaç terörist saldırı Keskin nisanci Açıklaması

Ordu karşı terörist saldırı keskin nişancı grev ateş savaş sahası ortamında tehlikeli teröristler karşı savaşan en şaşırtıcı macera yaşandığı bir aksiyon oyunu. Savaş alanındaki düşmanları dünyanın en iyi ordu komandosu olarak öldürmenin aşırı derecesini yaşayın, ülkenizi ülkenizden almış olan kötü suçlulara karşı ülkenizden kurtarmak için dünya çapında gelişmiş silahlar alıp ülkenizi kurtarmak sizin görevinizdir. En iyi askeri komando olarak, kritik durumda nasıl savaşılacağından öğrendiğiniz ve otomatik silah kullanımını öğrendiğimiz silahlı kuvvet okulumuzdan eğitim aldınız. Şimdi düşmanları ortadan kaldırmak için tek başına savaşmanız gereken bu görev için seçtiniz. Elinizden gelenin en iyisini yapın ve onları ülkenizin gözünde terörizmden kurtarmak için kahraman olun.

Ordu karşı terörist ateş hangi teröristlerin kötü planı ülkeyi kurtarmanın en epik macera yaşandığı inanılmaz bir dövüş oyunu. İyi bir askeri birlik olabilmek için sıra dışı hızlı ve iyi hedef çekim becerileri göstermek zorundasınız. Etrafınızdaki her yerde yabani düşmanlar vardır, onlarla cesurca savaşın ve onlardan kurtulmak için hepsini yok edin. Sahada yalnız olduğunuzu unutmayın; çok dikkatli mücadele etmeniz ve çapraz ateş sırasında herkesi keskin bir şekilde gözlemlemeniz gerekir. Öyleyse en iyi gelişmiş keskin nişancı silahınızı alıp uzman atış yeteneklerinizi gösterin ve hepsini yok et. Bu savaş ortamında ülkeyi kurtarmak için düşman saldırı gerçekleştirmenize izin veren keskin nişancı grev atış.
Birden fazla şaşırtıcı seviye ve çok heyecan duymak için çılgın misyonlar, oynamak için farklı heyecan verici yollar gerçekleştirebileceğiniz birçok farklı oyun modu vardır. Bu inanılmaz grev operasyonunu tamamlamak sizin için bir zorluk çünkü kendinizi kurtarmak zorunda olduğunuz görevde yaşamak. Karşı grev çekim ve fps shooter oyunu gelişmiş silahlarla suçluları yok etmek eğlencelidir. Suçluların kötü planını yok etmek için çok sayıda modern otomatik ordu keskin nişancı silahı var. Görevleri tamamlayın ve yeni silahlar alın. İnanılmaz ve yüksek tanımlı 3d grafikler, gerçekçi arka plan ses efektleri ve pürüzsüz kontrol, oyuna olan ilginizi çekebilecek en iyi parçasıdır. İndirin ve bu oyundaki düşmanları avlamak için en iyi taktik atış saldırınızı gerçekleştirelim.
Özellikler:
Çalmak için birden fazla şaşırtıcı seviye
Ilk kişi çekim oyunu
Çok heyecan verici zor görevler
Çoklu otomatik gelişmiş silahlar
Acımasız gerçekçi muharebe ortamı
Yüksek tanımlı 3d grafikler
Gerçekçi arka plan ses efektleri
Kolay ve sorunsuz kontrol
Oynamak için farklı modlar
Devamını Gör
Keşfet
Son 24 Saatte En Çok İndirilenler