Paw Puppy Quiz icon

Paw Puppy Quiz APK

  • Geliştirici:

  • Versiyon:

    1.0

  • Güncellendi:

Paw Puppy Quiz Açıklaması

Sizin için resim Sınav !!! Sen Paw Yavru Karakterler Aşk varsa
Eğer pençe yavrusu oyunları sever misiniz? bilgi yarışması oyunları bizim hafıza tren olabilir çünkü oynamak çok eğlenceli. Biz Hayranları için özel olarak bu oyunu oluşturmak. İşte Paw karakterlerin birçok resim vardır. Bu oyunu tamamlamak için cep telefonunun ekranında görünen karakterleri tahmin etmek gerekir. resimlerin çeşitli quiz devriyesini sayılabilir. Kendini test etmek ve bu oyunlarda tüm karakterleri karşılamak mümkün olup olmadığını görebilirsiniz. Bu karakterin adını tahmin etmeye çalışmalıyız dosyalama gelen hangi resim görüntülerin kümesidir. Ücretsiz için basit ama çok bağımlılık oyun.

karakterin adı ile ekranda resim sanırım. Bu oyun favori karakteri hatırlamak yeteneğinizi test edin. Eğer fanlar vardır kanıtla!
Yani o zaman bunu kanıtlamak, Karakol karakterler hakkında bilinmesi gereken her şeyi biliyorum! Orada nihai trivia oyunu!

Yasal Uyarı:
Uygulamamız yetkili veya orijinal yaratıcısı tarafından oluşturulmaz, resmi olmayan olduğunu. Bu uygulama "adil kullanım" ABD Telif hakkı yasası kurallarına uygundur. Eğer duygu varsa "adil kullanım" kurallar dahilinde takip etmez doğrudan bir telif hakkı veya ticari marka ihlali, lütfen bize ulaşın yoktur.
Keşfet
Son 24 Saatte En Çok İndirilenler