Photo Editor HD Filter Camera icon
Photo Editor HD Filter Camera APK

Photo Editor HD Filter Camera Açıklaması

Fotoğraf makinesi, sevimli çıkartmalar ile mükemmel Photo Editor.
Fotoğraf makinesi, 90+ filtreleri ile en iyi HD selfie Kamera.
Fotoğraf makinesi, Basit tasarımı, renkli filtreler ve kolaj, güçlü çerçeveler ile en iyi selfie kamera. Rötuş ve Facebook ve Instagram paylaşımı için ücretsiz kırpma ile portre fotoğraflar güzelleştirmek için tasarlanmıştır.

Temel Özellikler
* Renkli filtreler ve çerçeveler
* Düzenleri Farklı tip
* Fotoğraf rötuş
* Çok sayıda çıkartmalar
* Faydalı mozaik
* Gerçek zamanlı video
*Fotoğraf Editörü
Daha iyi hazırlanması için * Zamanlayıcı
* Hızlı payı

90 + Renkli Fotoğraf Filtreler
90+ yüksek kalitede filtreleri ile Fotoğraflar gerçek zamanlı olarak başvurdu. senin selfie'si öne çıkmasını sağlayın. Sadece sola kaydırın ve sağ filtreleri arasında geçiş yapmak için. Ayrıca bir değişiklik yapmak rastgele filtre düğmeye dokunabilirsiniz.

güçlü Düzenleri
Daha sonra, en sevdiğiniz düzeni almak, fotoğraf çekmek sizin kendi yapmak düzenlemek zaman düzenleri farklı türleri birine birkaç fotoğraf birleştirmek.

Profesyonel Selfie Rötuş Cam
, Cilt tonunu ayarlamak gözlerini büyütmek, göz çanta ve lekeleri çıkarmak, sadece birkaç dokunuşla yüzünü yeniden şekillendirmek için fotoğraf rötuş. Kolayca sadece film yıldızı gibi her çekimde kusursuz ve parlak yüzünü almak için.

sayısız Etiketler
Selfie Kamera en kapsamlı etiket kitaplığı işler. Sen Selfie'ler ve fotoğraf için güzel olanlar için sevimli çıkartmalar bulabilirsiniz. Bunu kaçırmayın gerekir!

renkli Mozaik
Odağı olmak için, arka bulanıklaşacaktır veya gerçekten önemli selfie getirmek için renkli mozaik ile fotoğraf sınırlarını koyulaştırır.

selfie video
Daha fazla insan gibi Instagram ve Facebook gibi sosyal platformlara videoları paylaşmak. Şimdi anında video modu ile video güzelleştirmek olabilir.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bize:
Facebook: https://www.facebook.com/FotoRus
E-posta: contact@fotoable.com

Photo camera, a perfect Photo Editor with cute stickers.
Photo camera, the best HD selfie Camera with 90+ filters.
Photo camera, your best selfie camera with simple design, colorful filters and collage, powerful frames. It is designed to retouch and beautify your portrait photos with free cropping for sharing to Facebook and Instagram.

Key Features
*Colorful filters and frames
*Different type of layouts
*Photo retouch
*Numerous stickers
*Useful mosaic
*Real-time video
*Photo Editor
*Timer for better preparation
*Quick share

90+Colorful Photo Filters
Photos with 90+ high quality filters applied in real time. Make your selfies stand out. Just swipe left and right to switch between filters. You can also tap the random filter button to make a change.

Powerful Layouts
Different types of layouts to combine several photos into one when you take photos, pick the layout you like best, then edit it to make it your own.

Professional Selfie Retouch Cam
Retouch photos to adjust skin tone, enlarge your eyes, remove eye bag and blemishes, reshape your face in just a few touches. Easily to get a flawless and luminous face in every shot just like the movie star.

Numerous Stickers
Selfie Camera processes the most comprehensive sticker library. You can find cute stickers for your selfies and beautiful ones for your photography. You should not miss it!

Colorful Mosaic
To be the focus, blurry the backgrounds or darken the borders of photos with colorful mosaic to bring out your truly important selfie.

Selfie Video
More and more people share videos to social platforms such as Instagram and Facebook. Now you can instantly beautify your video with Video mode.
Devamını Gör
Keşfet