Pokémon GO icon

Pokémon GO APK

  • Geliştirici:

  • Versiyon:

    0.89.1

  • Güncellendi:

Pokémon GO Açıklaması

yıl dahil tüm-yeni Star Piece bazı en iyi fırsatlar sunan oyun içi dükkandan indirimli kutuları tatil sezonu kutlayın!

etraflarındaki dünyayı keşfederken Pokémon keşfediyorlar dünya genelinde Eğiticilerin katılın. Pokémon GO, Oyun Geliştiricileri Choice Awards ve TechCrunch tarafından “Yılın En İyi App” ile milyon 750 üzerinde indirildi ve “En iyi Mobil Oyun” adını almıştır küresel oyun hissi en yeni güncelleme tanır dinamik bir hava sistemi tanıtıldı Pokemon değiştirmesini, çeşitli şekillerde içinde oyun deneyimini etkileyen gerçek dünya hava, mücadele onların etkinliğini arttırmak için karşılaştı.

Venusaur, Charizard, Blastoise, Pikachu ve diğer birçok Pokémon keşfedildi!
Pokémon orada vardır ve onları bulmalıyız. Eğer bir çevrede yürürken Yakın bir Pokémon varken, akıllı telefonunuz titrer. nişan alın ve Poke topu atmak ... Sen uyanık kalmak zorundayız, yoksa kurtulmak olabilir!
 
Pokémon ve öğeleri için uzak ve geniş arama
Bazı Pokémon göller ve okyanuslar tarafından Su-tipi Pokémon için kendi ana çevre görünüm yakın görünür. PokéStops ve İstasyonları-bulundu müzeler, sanat yüklemeleri, tarihi belirteçler ve benzeri ilginç yerlerde ziyaret anıtlar arası Poke Topları ve yardımcı öğeler üzerinde stok.
 
, Yakalamak kuluçkalık, gelişen ve daha
Seviye atladıkça, kendi pokedex tamamlamak için daha güçlü Pokémon yakalamak mümkün olacak. Sen yürümek mesafeler dayalı Pokémon Yumurta kuluçka koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz. sizin Pokémon aynı türden birçok alıcı tarafından gelişmeye yardımcı olur. ile yürümek ve size Pokémon daha güçlü olmasına yardımcı olur Candy kazanmak için Buddy Pokémon seçin.
 
epik Spor savaşlarda yarışın
Sen yanınızda Pokémon ile İstasyonları mülkiyeti için üç takımdan biri ve savaşa katılın edeceğiz. senin Charmander sonra Charmeleon ve Charizard için geliştikçe, bir Gym yenmek ve tüm gelenler karşı savunmak için Pokémon atamak için birlikte savaş olabilir.

Güçlü Baskın Patronlar yenmek için bir araya gelir
Bir Baskın Savaş Baskın Boss olarak bilinen son derece güçlü bir Pokémon yenmek için en fazla 20 diğer Eğiticilerin çalışmak için sizi teşvik eden bir işbirliği oyun deneyimdir. Eğer savaşta onu yenerek başarılı olursa, kendi ekstra güçlü Pokémon yakalamak şansına sahip olacak!
 
Gerçek hayattaki maceralar bekliyor sizin hareketli-almanın vakti geldi!

Not:

- Bu uygulama ücretsiz-to-play ve oyun içi satın alma olanağı sunar. Bu akıllı telefonlar, tabletler için optimize edilmiştir.
- 2GB RAM veya daha fazlasına sahip ve Android Sürüm 4,4-7,0 + yüklü Android cihazlar ile uyumludur.
- Uyumluluk yalnızca Wi-Fi ağlarına bağlı olan GPS işlevlerine veya cihazlar olmayan cihazlar için garanti edilmez.
- tablet cihazlar ile uyumluluk garanti edilmez.
- Onlar yüklü uyumlu OS sürümlerini olsa bile Uygulama belirli cihazlarda çalışmayabilir.
- doğru konum bilgisini elde etmek için bir ağa bağlı iken oynamak için tavsiye edilir.
- Uyumluluk bilgilerini her zaman değiştirilebilir.
- Ek uyumluluk bilgisi için www.PokemonGO.com ziyaret ediniz.
- 6 Aralık 2017 tarihinden itibaren Bilgi akımı.

Yenilikler

- Resolved a bug that caused the Pokémon collection screen to scroll to the top after evolving, transferring, or renaming a Pokémon.
Keşfet
Son 24 Saatte En Çok İndirilenler