Powerful Cleaner (Boost&Clean) icon
Powerful Cleaner (Boost&Clean) APK

Powerful Cleaner (Boost&Clean) Açıklaması

Güçlü Temizleyici Android için küçük ama etkili temizleyici ve güçlendirici uygulama. o% 50 telefonun hız artırma, depolama alanını boşaltmak için gereksiz dosya ve önbellek temizleme yeteneğine sahip bulunuyor.


Bu uygulama Erişilebilirlik hizmetlerini kullanır. erişilebilirlik hizmeti ile Güçlü Temizleyici ölçüde Önbellek temizleyici geliştirir.Güçlü Temizleyici Ana Özellikleri

Önemsiz Dosya Temizlik -save depolama alanı
milyonlarca uygulama uğradığımız derin analizler sayesinde Güçlü Temizleyici temizleyici pazardaki en iyi gereksiz dosyaları tartışmasız biridir. Bu önbelleği ve kullanıcıların depolama birkaç GB değerinde tasarruf etmenize yardımcı olabilir kullanılmayan dosyaları, temizleme kapasitesine sahiptir. Tabii onlar yanlışlıkla kaldırılır asla bu nedenle de veriyi, resimler, belgeler ve diğer dosyaları sohbet, müzik hakkında özel özen, söz.

Telefon Boost -hukukun telefon daha hızlı% 50
Bu Android hız yükseltici hem daha iyi performans gösteren telefona neden olacaktır telefonun hafızasını temizlemek için arka planda çalışan kullanılmayan uygulamalar temizlik ve daha uzun ömürlü pil kapasitesine sahiptir. Sonuç etkili ve dayanıklı olduğu kanıtlanmıştır. Ayrıca 1-Tap Boost Widget ana ekranda kullanılmak üzere sağlamaktadır.

Gizlilik koruyun -Set uygulamalar için kilit
AppLock özelliği hassas bilgileri tutun uygulamaları korunmasına yardımcı olur. Kullanıcılar sayı ve desen kilidi arasında seçim yapabilirsiniz.

CPU Soğutucu -COOL aşağı saniye
Güçlü Temizleyici ayrıca cihazın sıcaklığını izlemek ve sezgisel cihaz ısınmış olur size haber verecek bir özellik sunmaktadır.

Kök Ücretsiz -güvenli & güvenli
Diğer Orada güçlendiriciler, artırma ve önemsiz dosyaları hala bile kök erişimi olmadan yapılabilir temizlik dahil olmak üzere tüm özellikleri aksine. Telefonunuz ve dosyalar çok güvenli.


bize bağlayın :
posta : Libradev275@gmail.com

Devamını Gör

Yenilikler

Fix some bugs and crash
Keşfet
Son 24 Saatte En Çok İndirilenler