Princess Palace: Royal Pony icon

Princess Palace: Royal Pony APK

  • Geliştirici:

  • Versiyon:

    1.4

  • Güncellendi:

Princess Palace: Royal Pony Açıklaması

Hey, bizim prensesle yenilikleri merak ediyor? Eh, o sevimli midilli araya geldi ve sihirli dünyasına davet edildi.
Orada midilli banyo, elbise-up, pişirme gibi birçok eğlenceli şeyler yapmak yardımcı olabilir. Ya da, hurdling samanlık tekme ve performans uçan daha iyi bir atı olmasını tren. Oh, sen ve senin küçük dostun da bazı eksik eserler oradayız sihirli dünyasında bir macera başlatmak için bir şans ve bunları düzeltmek için eksik parçaları bulmak gerekir. Bu kolay bir iş değil ama bunu bitirmek eğer hediyeler bir sürü ödüllendirilir. en sevgili midilli için tatlı bir ev inşa etmek için daha fazla süslemeleri kazanmasına izin, hadi.

Nasıl oynanır:
oyun açın, size gülümseyen birkaç midilli bulabilirsiniz. Sola veya sağa kaydırın birini seçin ve sihirli dünyasına girmek. Bkz ~ Bu arazi dekore bekliyor. en Oyuna başlamak ve süslemeleri için alışverişi yapabilirsiniz hangi ile daha fazla elmas, kazanmak için çalışalım. Ekranın ortasında "Oyun" simgesine dokunun ve mini oyunlar teker teker tamamlayın. Banyo, elbise-up, beslenme ... ve engel ırk gibi bazı eğitim atı sadece engelleri tamamlamak için doğru anda düğmesine dokunun, daha güçlü hale gelmesine yardımcı olacaktır. Bundan sonra, en sihirli öğeleri eğlenceli tecrübe gidelim. Çok güzel müzik oluşturmak için belirli bir sırayla kristalleri tıklayabilirsiniz. Ya da beklenmedik şeyler ne olacağını görmek için sihirli bir daire çizin. Ah, mini oyun bitirerek, sen elmas kazanmak yanı sıra at yükseltmek olacaktır. Haydi. sihirli dünyasını keşfetmek gidelim.

 Özellikler:
- Çeşitli mini oyunlar sihirli dünyasında sizi bekliyor
- Şık kostümleri sürü eşsiz bir at yapmak
- Maceralı bir yolculuk eserler eksik parçaları bulun
- Etkileşim ve sonsuz eğlenmek atı ile çalışmak
- Tatlı ev süslemeleri ve 3D sahneler gözleriniz bayram edecek

Libii Oyun Hakkında:
400 milyon indirme ve büyüyen, Libii çocuklar için yenilikçi oyunlar oluşturmak kararlıdır. Biz ebeveynler ve çocukları hem iyi bir ilişki kurmak ve onlara sağlıklı, mutlu bir atmosfer getirerek çalışmaya devam edeceğiz.
Bizi ziyaret edin: http://www.libii.com/
Bizim gibi: http://www.facebook.com/LibiiGame
Bizimle iletişime geçin:
herhangi bir fikir var mı? Öneriler? Teknik destek mi ihtiyacınız var? WeCare@libii.com bize 24/7 temas kurmaktan çekinmeyin

You Know Gerekenler:
Bu uygulama indirmek ve oynamak için tamamen ücretsiz, bazı temel öğeler de kullanmakta serbesttirler, ancak bazı ek öğeler satın almak ve kilidini açmak için ödemeniz gerekiyor. Bu öğeleri kullanmak istemiyorsanız, bu nedenle, ayarlarınızda uygulama içi satın alma kapatın lütfen. Teşekkürler.
Keşfet
Son 24 Saatte En Çok İndirilenler

Warning: fopen(cache/4834abee554c107248a4f8992677c1c2.kuaza): failed to open stream: No such file or directory in /home/apkaraco/public_html/uygulama.php on line 405

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/apkaraco/public_html/uygulama.php on line 406

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/apkaraco/public_html/uygulama.php on line 407