Resim: Robotlar icon

Resim: Robotlar APK

Resim: Robotlar Açıklaması

Birçok kişi kendine soruyor: çizmeyi öğrenmek nasıl? Ve cevabı açık ve basittir. Bu konuda bize yardımcı olmak, renk geliştirme gibi harika ve ilginç gelişen oyunlar olabilir. Çocuklar için eğitim oyunları serisindeki yeni oyunumuzla tanışın - "Boyama robotları"
Oyumuzda, her iki insanın yüzünü ve eğlenceli dinozorları çeken, neşeli robotların çok sayıda fotoğrafını bulacaksınız. Göreviniz çok basit, aynı zamanda bir sürü olumlu duygu alırken boş zamanınızı harcarken çok eğleniyken boyama sayfalarını süslemek çok eğlenceli ve ilginç, çünkü renklendirme çok eğlenceli ve bilgilendirici.
Çocuklar için boyama kitaplarımız, kalemler, boyalar, neon işaretleyiciler ile kendi resimlerinizi oluşturmanıza, boyamanıza ve süslemenize izin verir. Çocuk, renklerini değiştirebilir, hangisini daha çok sevdiğini seçebilir. Biraz çaba ve özen göstererek zengin renklerle çok parlak ve ilginç resimler elde edersiniz. Yeni başyapıtınızla bebeğiniz aile ve en iyi arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.
Çocuğunuzun renklendirilmesinin, çocuğunuzun dikkatini, hayal gücünü, gözlemini geliştirmenin, ufklarınızı genişletmenin ve çevredeki dünyayla ilgili bir fikir vermenin, renk algısı geliştirmenin en iyi yolunun bir sır değil.
Çocuklar için çizim, kurşun kalemler ve boyalar kullanarak, nesnelerin nasıl betimleneceğini, şekil ve renklerini vurgulayıp bellek ve ince motor becerilerini geliştirmeye yardımcı olduğunu, ilk sanatsal başyapıtlarını yaratmayı ve gerçek bir sanatçı gibi hissetmek için eşsiz bir fırsat veriyor.
Çocuğunuzun yaratıcı potansiyelinin kapsamlı bir şekilde geliştirilmesi ve ifşa edilmesi amacı ile, çocuklar için geliştirilen uygulamalar ve oyun renkleri oluşturuyoruz. Renklendirme sayfalarını indirmeniz ve telefonunuza veya tabletinize yüklemeniz yeterlidir. Robotlar boyama oyunu yaratıcılığında yolculuğunuza başlamanıza yardımcı olacak ve çok yakında sonuçtan hoşça şaşkına dönüşeceksiniz.
 

Web sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın http://yovogames.com
Twitter: https://twitter.com/YOVOstudio
Facebook: https://facebook.com/yovogames
Tamam: www.ok.ru/yovo.games
VK: https://vk.com/yovogames
Keşfet