Satellite Finder - Sattelite Director icon

Satellite Finder - Sattelite Director APK

Satellite Finder - Sattelite Director Açıklaması

SATFINDER aracı (Uydu Bulucu), iki nokta, özellikle havaya serbest bu fanlar için cihazın birinci yelken uydu ikinci pozisyona dayalı olarak yönlendirmek parabolik antenlerin bir uygulamadır.

Belirli yönleri.
-Yükseklik
-Azimut
-Skew
-Göz sen tam noktayı alır.
-Beceri uyduların büyük listesini elde etmek için
-Göz sadece işaretleyici sürükleyerek, belirli başka bir noktaya olan noktayı değiştirmek için

Yancada Bir TV uydu veya bir anten, bulma, oldukça zor olabilir. Bir pusula ile bulabilirsiniz önce GPS konum, manyetik varyasyon, pusula azimut ve uydu azimut kullanarak bazı hesaplamalar yapmak zorundayız.
Uydu Direktörü bütün bunlar yerini alır. Aşağıdaki başarının ipuçlarına bakın.

Portekizce: Telefones sem Bussola não pode Baixar este aplicativo.
UYARI: Cep telefonunuzu veya tabletinizi bir pusula ZORUNDADIR !!!!
PUSULA OLMADAN BU uygulamasını indiremezsiniz.
Bir uyduyu bulmak için GPS konumları kullanır "Uydu Bulucu" seçeneğini işaretleyin.
Bazı telefon / tablet pusula böylece gerçek bir pusula ile telefon / tablet pusula karşılaştırmak gerçekten kötü !!

Ne yazık ki bunu kullanmadan önce pusulayı kalibre etmek gerekir.
/ Metal / manyetik kapatma ile olgular / etkileyecektir Metal kapakları / olgu veya örtü telefonunuza veya tablet pusula bozabilir. Bu kapakları kullanmayın !! manyetik alanlar ya da yaşa göre zayıflamış olduğu için - bu diğer elektro etkilenir, çünkü telefonunuzun pusula da yanlış alabilirsiniz. Pusulayı kalibre artık yardımcı olmayabilir.
HASSAS SİZİN TELEFONLAR DONANIM kalitesine bağlıdır.

Uyarı: CyanogenMod kullanırsanız / Cymod sonra Android uyumluluk sorunları içine çalışabilir ve uygulama çalışmayabilir. Daha sonra Cyanogenmod / Cymod şikayet ve bana değil olmalıdır.

Bu uygulama eklenti ücretsiz!
Beni bu uygulama üzerinde çalışmaya devam ve Youtube Videolarımdan bazı izlemek için yardımcı olun. videoları reklamları, bazı gerekli parayı (işin houres, telefonlar, üzerinde test etmek uydu ekipmanları, vb) sağlar.

O nasıl çalışır ?
Sadece telefonunuzdaki GPS etkinleştirmek veya GPS konum girin, istenilen tv uydu veya anten konumu seçin ve TV uydu hedef (bulmak) için gökyüzüne telefonunuzu etmektedir. beyaz top beyaz daire içinde ve camgöbeği top camgöbeği daire içinde olduğunda uyduyu bulduk. Yancada, hizalama, telefonlar ekran ve uydu çanağı üzerinde camgöbeği okunun uydu çanağı ofset kol uydu ile Yancada hizalanır.
Seçilebilir ses tonu, kamera önizleme, sürekli mod (ara), renk seçiciler veya istenen TV uyduyu bulmak için daha kolay hale getirebilir bir kullanıcı tanımlı uydu pozisyonu. uydu listesi 280 uydular içermektedir.
İsteğe Bir fotoğraf (resized) yönetmeni sekmesini dokunarak / ekran görüntüsü alabilir. fotoğraf / ekran görüntüsü SADECE telefonlar bellek kartında saklanır.
İsteğe bağlı: Bir yeşil / sarı / kırmızı çubuk şeklinde demir (bulaşık / kutup) ile kapatmak olduğunda bir gösterge elde edebilirsiniz.

Uydu pozisyonları AGI veri tabanında türetilmiştir. Bazı pozisyonlar doğru değildir (örneğin: Hispasat 30 ° W uydu listesinde ağırlık 29.96 ° 'de olan) görünebilir, ancak bunlar çok doğru.

SATFINDER (Uydu Bulucu) uydu bulucu uygulaması uydu anteni kurmak için yardımcı olacak bir araçtır. Size listeden azimut, yükseklik ve LNB tilt konumunuz için (GPS dayanarak) ve seçilen uyduyu verecektir. Sonuç hakkında haritalarda sayısal veri ve grafiksel olarak iki gösterilmiştir. Aynı zamanda, uygun uydu azimut bulmak için yardımcı olacaktır pusula inşa etti. Ayrıca kamera görüntüsü üzerinde uydu nerede göstermek için artar gerçeği kullanabilirsiniz.

Pusula sadece pusula sensörü (manyetometre) sahip cihazlar üzerinde çalışır.


Bu uygulamayı nasıl kullanılır:

Her şeyden önce, telefonunuzdaki GPS ve interneti imkan vermelidir. Hatırla - çoğu durumda binalar içinde GPS sinyali almak mümkün değildir. Eğer çok hassas bir konuma almak istiyorsanız Yani - pencere kenarlarında gitmek veya dışında bile gidin.

Tadını çıkar .
Keşfet