Sea Hero Quest icon

Sea Hero Quest APK

  • Geliştirici:

  • Versiyon:

    1.7.0

  • Güncellendi:

Sea Hero Quest Açıklaması

"Bu, bu bilim adamlarının demans mücadele yardımcı olmak için bir arayış sadece bir oyun değil!"

Bu gerçek olamayacak kadar iyi geliyor ama bu gerçekten sadece etrafında eğlenceli kovalayan yaratıklar büyülü deniz ve bataklık yükleri alarak, şu anda dünya çapında 45 milyon insanı etkileyen bir hastalıkla mücadele için yardımcı olabilecek bir oyundur.

sadece 2 dakika boyunca SEA HERO QUEST oynarken aslında laboratuvar bazlı araştırma verilerinin 5 saat eşdeğer üretecektir.

Glitchers, Deutsche Telekom tarafından sunulan ve University College London ve University of East Anglia ve Alzheimer Research güzel insanlar bilim adamları tarafından desteklenen tarafından düzenlendi SEA HERO ARAYIŞI yolu demans araştırmaları değişecek bilim ve oyun bir epik doruk noktası sonsuza dek yapılır ise .

Bunamanın ilk belirtilerden biri seyir beceri kaybıdır. Doktorlar hastalığın neden kaybetti alma ve "normal" bir kriter olmadığından doğal yaşlanma nedeniyle kayıp almak ayırt edemez.

Şimdiye kadar ... oynamak gibi, senin seyir veri, güvenli bir şekilde saklanır ve dünyanın dört bir yanından her oyuncu ile kombine, anonim izlenir çünkü dünyanın en büyük kalabalık kaynaklı veriler insan mekansal navigasyon kıyaslama set oluşturmak için. Bu inanılmaz bir kaynak sonunda yeni tanı araçları ve demans tedavilerinin geliştirilmesinde yol açacaktır.

(!, Yakında Kaano fanlar geliyor ve Kano Reef) Arctic Rivers, Altın Shores ve Mystic Bataklık gidin sizin dergide anıları toplamak ve Adorabella, Galleo ve Octopoid gibi büyülü yaratıkları kovalamak. Mümkün olduğunca çok sayıda denizyıldızı toplamak ve boya yeni bir yalamak, bayrakların bir dizi ve çok daha fazlası ile tekne özelleştirmek için bunları kullanmak!

Bir oyun bilim adamları anılar onların zamanından önce kayıp değil paylaşılan olan bir geleceğe doğru demans ve çalışma ile mücadele yardımcı olmak için - Deutsche Telekom'un onlar DENİZ KAHRAMAN QUEST sunuyoruz, bu yüzden yaşam paylaşımı olduğuna inanmaktadır.

Görevi katılın ve gerçek hayatta kahraman olacak.

Yenilikler

A massive thank you to the 3m people who have played the game and contributed to the largest dementia study in history.
---------------------
The app will now only download the full game if you progress past Arctic Rivers, minimising the space used on your device.
Other need to knows:
A new science question
Small compatibility updates and bug fixes
Keşfet
Son 24 Saatte En Çok İndirilenler