Six Pack in 30 Days - Abs Workout icon
Six Pack in 30 Days - Abs Workout APK
  • Geliştirici:

  • Versiyon:

    Cihaza göre değişir

  • Güncellendi:

Six Pack in 30 Days - Abs Workout Açıklaması

Nasıl 30 gün içinde altı paketi ABS almak için?
Ne kadar hızlı göbek yağ yakmak ve evde kas yapmak için?
Bu, tebrikler okuyorsanız! Bu vücut geliştirme uygulaması on binlerce kişi arasında yardımcı onların altı paketi ABS hedeflere ulaşmak gelmiştir. Yapmanız gereken All Day-30 Gün 1þ dan ab egzersizleri tamamlamaktır. bel egzersizleri her düzeyde için uygundur ve kolayca zaman, her yerde evde onları yapmak veya yapabilirsiniz.
Biz doğal olarak günlük yaşam için gün içinde kalori azaltabilirsiniz geçtiği kas bina ve abs egzersiz sırlarını verdik. Ve göbek yağ yakmak ve altı bohça abs yerine getirmek için yardımcı olacaktır kalori yoluyla kas yapmak.

Bu vücut geliştirme app içinde ne var?
- Birçok tahta egzersiz varyasyonları güçlü için, abs tonda. Ör: kasırga tahta, yan tahta, ...
- En iyi krizi egzersizleri düz bir karın için. Ör: ters krizi, çift krizi, kollar yukarı krizi, ...
- abs ve silah sesi olacak push up egzersizleri bir sürü Mastering.
Alt, üst eğik ve alt sırt: - Anahtar gerçekten ab kasları değil sadece bir ab kas tümü üzerinde çalışmaktır. Eğer üst abs, alt abs ve toplam abs geliştirmelerine yardımcı 30'dan fazla farklı karın egzersizleri vardır. Her egzersiz üst abs, alt abs veya Obliques (yan karın) geliştirmek hedefleyecektir.
- Takip kalori egzersiz günlük özelliklerinden egzersiz sırasında yandı.

ÖZELLİKLER:
- Sadece 10 ila 15 dakika günde egzersiz abs. Kişisel eğitmen eşliğinde inanılmaz 30 gün egzersiz eğitimi.
- Abs egzersiz egzersizleri kas grubu ve zorluk düzeyine (kolay, orta, sert) göre gruplandırılmıştır. Her bel egzersiz egzersiz yapmak nasıl gösteren video. sesli talimatlar ve bel egzersiz egzersiz başına Kronometre ayarlanıyor. Tüm egzersizler ücretsizdir ve onlar evde tonu yanı sıra sizin bel göbek yağ yakmak yardımcı olabilir.
- sertifikalı kişisel eğitmen tarafından geliştirildi. Tüm abs egzersiz egzersizleri Full HD çözünürlüğe sahip 3D modelleme ile tasarlanmıştır. 30+ egzersizleri aynı tahta, krizi, push up ile ... altı paketi hızlı abs skor.
- Kesinlikle bu vücut geliştirme uygulamasında gerekli hiçbir spor ekipmanları - her yerde kadın ve erkekler için abs egzersiz için abs egzersiz için, her zaman bu vücut geliştirme uygulaması kullanın.
- Fitness rehberi, karın yağ yakmak için nasıl inşa kas üzerinde 50'den fazla ders içermektedir nasıl bir kişisel antrenör ile çalışmak nasıl evde egzersiz, ve daha fazlası için ...
- Beslenme ipuçları karın hızlı yağ yakmak ve mükemmel bir vücuda sahip yardımcı olmak için gizli içerir. Sağlıklı yeme nasıl bilecek, daha çok su içmeye nasıl, ne fazla meyve ve sebze, ... ve karın yağ kaybetmek için diyet tarifleri önemini yemeye.
Devamını Gör

Yenilikler

- update 30 days workout plan
- fix some bugs
Keşfet
Son 24 Saatte En Çok İndirilenler