siyah orman Keskin nisanci savaş saldırı icon
siyah orman Keskin nisanci savaş saldırı APK
  • Geliştirici:

  • Versiyon:

    2.0.2

  • Güncellendi:

siyah orman Keskin nisanci savaş saldırı Açıklaması

siyah orman Keskin nisanci savaş saldırı:
indir bu yeni askeri savaş ajan savaş. Silahlı kuvvetler, bu cephe çarpışma maçında sizin için çok önemli bir göreve sahiptir. Raporlar, bu oyunda düşmanın yakında gelecek tehditleri vurguladı. Dünya savaşı cephesinde bu tehditleri bulmak ve etkisiz hale getirmek için sorumluluk almak zorundasınız. Profesyonel becerilerinizin cephe çarpışması oynamak için test edileceği farklı görevler vardır. Düşman kendine iyi eğitilmiş olduğundan kendin hazırlamalısın gerçek komando gizli misyon oyunu. Tek kişilik bir komando olarak eğitiminiz her görevinizi tamamlamanıza yardımcı olacak. Bu dünya savaş muharebe oyunda çeşitli yerler ve tehlikeli bölgeler var. Görev bir, düşman cephesine sızmak ve onları bu oyunda yok etmek.

Bu keskin nişancı sessiz savaş oyununun oyunu bir hikaye çizgisine dayanır. Bu oyunda tüm görevler sürekli bir şekilde birbirine bağlıdır. Bu fps dünya savaşı ordu oyununun gerçekçi öyküsünden kesinlikle keyif alacaksınız. İlk başlayacak modern komando 3 boyutlu Keskin nisanci 2018 ve ilk maçında savaşabilirsin düşman topraklarında misyon. Üstelik, bu bir adam komando oyununda da silahsız kalacaksınız. Sonra onu öldürmek ve silahını almak için düşmana doğru ilerleyin. En önemlisi, bu dünya savaşı cephesinde oyunu sessizce yürütmen gerekiyor. İşaretlenmeden operasyonu tamamlamak çok daha kolay olurdu. Nişancı ve bu keskin nişancı sessiz savaş oyunu hedefleyen düşmanı vurabilir. Ayrıca oynamak için otomatik çekimin bir seçeneği de var savaş misyon siyah Keskin nisanci kolayca. Bu olanak tanıyarak, yalnızca hücum askerini ve silah yangınlarını otomatik olarak hedeflemelisin. Farklı saldırı tüfekleri de var. Bu dünya savaş muharebe oyununun görevlerini tamamlayarak kazandıracağınız para ile bunlardan herhangi birisini satın alabilirsiniz. Şaşırtıcı 3D deneyimi, sizi bu fps ordu savaşı oyununda tamamen yeni bir seviyeye götürür. Dahası, gerçekçi ve keskin grafikler her şeyi canlandırıyor ve gerçek bir oyun haline getiriyor.

Ayrıca, bu fps ordu savaş oyunu kolay kontrolleri çok kullanışlı hale getirir. Hareket kontrolleri sol tarafta bir sevinç pedinden oluşur. Ancak, eylem düğmeleri duruş, çevirme, amacı ve yangın bu fps dünya savaşı ordusu 2018 oyun sağ tarafında döşeme. Bu oyunda silah simgesine dokunarak da silahları değiştirebilirsiniz.

İyi şanslar…! 
fps komando tabanca vuruş savaş Özellikler:
Gerçekçi 3B grafik.
Keskin nişancı silahı vurma misyonları
Çok çeşitli saldırı tüfekleri.
Gerçekçi suikast misyonları.
Gerçek oyun içi sesler.
Farklı yerler ve geçmişler.
Zor seviyeler ve aşamaları tamamlayın.

Hiçbir kablosuz varsa, oynatabilirsiniz komando siyah gölge seçkinler 3 boyutlu, Tamamen ücretsiz. Sohbetinde hızlı bir şekilde Android'in akıllı telefonlarında Google Play Store'da bulunan Hatcom Inc. tarafından sunulan 2018'in ilginç oyununu indirin.
Devamını Gör

Yenilikler

New map with amazing environment
Multiple Weapons and Soldiers
Assault Rifles
Snipers, Pistols and much more
Game Play Improved
Graphics Improved
Control Improved
Bugs are fixed
Keşfet
Son 24 Saatte En Çok İndirilenler