Sleeping Beauty Fairy Tale icon

Sleeping Beauty Fairy Tale APK

Sleeping Beauty Fairy Tale Açıklaması

Aşk herşeyi fetheder. Kalbin saf ödüllendirilir. Bu masallar tekrar tekrar bize öğretmek derslerdir. Ama onlar da niyeti saf daha az olan kişilerin dikkatli olmamızı öğretir. açgözlülük, kıskançlık, ya da diğer bazı algılanan suç tarafından istendiğinde, bu tür insanlar bile tehlikeli olabilir.
Böyle Beauty, Maleficent adında kötü bir peri büyüsü altına düşer ve 100 yıllık uykusundan sığar prensesi Sleeping durumdur. PonyApps 'interaktif hikaye ile, ebeveynlerin bu büyülü dünyaya çocuklarını taşıyabilir ve onları kendi yaşamlarında ihtiyaç değerleri aşılamak. Ebeveynler bugün her algılanan tehlike ve kötü adam kendi çocukları korumak değil gibi - onlar olabilir gibi kral ve kraliçe laneti onların kızını koruyamaz, deneyin. Ama durum umutsuz olmaktan uzaktır. Çocukların hikaye dinlemek gibi, oyun oynamak ve birlikte bulmaca koymak, prenses uyur ve uyur. Ama zaman onu prens gelecek, geçecek, ve tüm dünya ile doğru olacaktır. Bir kötü peri Maleficent? Bu sadece geçici bir set-geri döndü.
PonyApps 'Sleeping Beauty güzellik yatıyor sadece genç dinleyicilere ulaştıran mesajlarda - orada bile en zor durumlarda umut olduğunu ve zaman herşeyin ilacıdır - ama her sayfanın interaktif doğası. baştan çocuklar sadece okumak ve dinlemek, ama kahramanlar ile birlikte takip Gönderen; genç okuyucuları entrika ve kendi beceri ve fantezi kurmak için tasarlanmış bir oyun meşgul. Onlar tatil masa seti yardımcı olabilir - her şey şölene davet periler için mükemmel olmak zorundadır. Onlar dantel bir torbaya toplayarak, genç prenses için doğum günü hediyeleri seçebilirsiniz. Onlar kalpli prenses arkadaş ve özen hayvanları besleyebilir.
100 yıl geçtikten sonra bu prenses uyanmak zamanıdır. Nasıl onu cesur prens ona ulaşmak için dikenli çalılar aracılığıyla yapacak? Nasıl o kadar kule yapmak ve o uyur odasına geçecektir? Ebeveyn ve çocuk sağ yardımcı olmak için vardır: anahtarı bulma kule kilidini ve tüm kale uyanma. Ve hepsi bu değil. Bir büyük düğün bayram takip edecek; Çocuklarınız mutfakta bir reçete hazırlamak yardımcı olarak zevk ile şef dans izlemek. dönüm nasıl lezzetli her şey olmak için! Bu hatırlanması gereken bir düğün olacak - ve çocuğunuzun verecek nihai düğün hediyesi gelin ve damat bir boyalı portre olacaktır.
uyuyan prenses ile ilgili bu kadim ve bilge masal sevgi ve erdem harika bir dünya içine okuyucuların enthralls. kitap ile birlikte takip ve merakını tatmin etmek için birçok yeni şeyler öğrenmek. Öğrenme oyunlar ve animasyonlar ile daha eğlenceli. Okuyucular uyku hayvanları sükunet ve hatta lezzetli bir yemek pişirmek için malzemeyi bulmak için doğru ninni pick kız bebek için doğru hediyeler bulmak, bir bayram için masa seti yardımcı olacaktır. Son olarak, genç okuyucu bir sanatçı haline gelecektir. Biz sevgi dolu bir çiftin bir portresini sağladı, ama bir şey eksik - renkli! Eh, burada bir palet ve fırçalar - şimdi doğru rengi seçin ve yaşam için boyama getirebilir.
, Dinleme, okuma ve güzel bir animasyon ile birlikte oynamak.

Yenilikler

Several usability updates have been added.
Improved playability of some games.
Keşfet