Soccer Caps Stars League icon

Soccer Caps Stars League APK

  • Geliştirici:

  • Versiyon:

    5.7

  • Güncellendi:

Soccer Caps Stars League Açıklaması

Hiç şampiyon ligine düğmelerle oynadın mı? Futbol yıldızlarının geleneksel futbol oyunu biliyor musun? Şüphesiz, okul klasik futbol oyun kağıtlarında arkadaşlarınızla birlikte oynuyorsunuz, serbest bölgeli bir futbol sahası çiziyorsunuz ve en sevdiğiniz futbol oyunculardan klasik meşrubat ve tabakları kullanıyorsunuzdur. Bu futbol oyunlarında her şey yapılır, futbol efsanelerinizle rahatça telefonunuzda veya tabletinizde oynayın.

YENİ: ALMANYA TAKIMLARI PAKETİ !!!

TAKIMLAR MEVCUTTUR: MİLLETLER, ŞAMPİYONLAR, İSPANYA, ABD, Brezilya, İtalya, İngiltere, Arjantin ve Almanya !!!

**** YENİ MOD: LEAGUE ****
Her paketten 7 takıma karşı tam sezon oynayın ve 4 topu kazanmaya çalışın (kazanan, kaybetmez, golcü ve defans oyuncusu). Ayrıca altın madalya kazanabilirsiniz!

Eğer serbest vuruş oyunlarını seviyorsanız, bu futbol maçınızdır. Masa üstü futbol, ​​cihazınıza dönüşür ve en son mini futbol deneyimi olur! Bu başlama oyunu kaleci oylarını unutturacak ve sonsuza kadar masa futbolu oynamak isteyecektir. Bu futbol oyunlarının 2017 amacı, bir futbolcunun futbol efsaneleri ile rakibine oranla futbol kapakları ile daha fazla gol atmasıdır. Bu, futbol oyunlarının 2017 elektronik bir versiyonudur. Kaleci oyunları en azından 1959'dan beri varlığını sürdürüyor ve futbol oyunlarına ücretsiz geldi.

Futbol yıldızları ekibi ile şampiyon liginin en üst sırasına yerleşir ve futbol oyunlarının en iyi futbol yıldızlarını kullanarak bu kaleci oyunlarında sezonun en iyi gollerini atmaya çalışmak zorunda olduğunuz mini futbol oyunları hiç olmadığı kadar futbol oynamaya özen gösterir. Şampiyonluk ligi için.

Free kick games dünyasındaki en iyi takımlarla mini futbol kupasını oynayın, dünyadaki en iyi futbol yıldızı hissedeceksiniz, şampiyon ligin bu sezonundaki her kalecilik oyununu kazanmaya çalışın.

Free kick çizgisinde bir yarış veya futbol maçı yapmak için tebeşirli bir devreyle, futbol oyunlarını nasıl oynadığımızı, tabanın zemininde veya masanın üzerinde oynadığımızı unutmayın. Her futbol yıldızını ve futbol efsanelerini kullanarak bir gol atın. Futbol kapakları veya futbol kapakları benzer şekilde mini futbol ama futbol kapakları almak için yaprak, cips veya sikke ile oynanır.

Şampiyon liginin dünya şampiyonasında en iyi futbol yıldızı olmak ister misiniz? Şimdi bu futbol oyunları ücretsiz olarak indirin ve şöhretinize futbol yıldızlarınızın liderliğinin keyfini çıkarın, golfa böyle yakın hissetmemişsinizdir. Bir futbol efsanesi olun. Bu serbest vuruş oyunlarında şampiyon ligini kazanabilirsiniz. Futbol oyunları, futbol oyunu veya başlama oyunları, dünya futbol şapkalarının şampiyonu olmanızı sağlar. Futbol yıldızlarınız iyi bir futbol oyunu oynamak ve ekipte oynayabileceklerini, pas geçmelerini, süratle koşmalarını, serbest vuruşlarını, atışlarını ve gollerini yapabileceklerini göstermek zorundadır, bu şekilde sayfaların kral olmanın yolu! Futbol efsaneleri tavşan!

Futbol oyunları kazanmanız ve Şampiyon Ligi Dünya Kupası'nın başlama oyununa sahip olduğunuz futbol şapkalarının ücretsiz olduğu bir bağımlılık yapan futbol oyunlarında futbol şapkalarıyla oynamanın tadını çıkarın.

********************************* 
Twitter: @Aristokraken
Facebook: www.facebook.com/aristokraken
Google+: https://plus.google.com/1053986440488...
Youtube: Aristokraken Games
Instagram: @aristokraken

And do not miss all the news and upcoming releases on our website: http://www.aristokraken.com

Release The Kraken!!!
********************************* 

Yenilikler

- 3D Ball.
- 3D Weather FX.
- Physics improved.
- Free Hourly Rewards.
Keşfet
Son 24 Saatte En Çok İndirilenler