Soccer Duel icon

Soccer Duel APK

  • Geliştirici:

  • Versiyon:

    Cihaza göre değişir

  • Güncellendi:

Soccer Duel Açıklaması

En iyi futbolcu kim? Futbol Düellosu futbol süperstar çatışması olduğunu. Eğer sahada almak ve epik futbol oyun oynamak için hazır mısın? Sadece futbol tarihinin en iyi futbol yıldız bu nihai turnuvada girebilirsiniz. bir futbol savaşlarında üzerinde Bir ve sadece bir tek kural: iyi futbolcusu kazansın!

Futbol Düellosu Özel Özellikler

Hızlı Match ★: Bu hızlı oyun modunda olağanüstü maç yapın. Eğer Futbol Düellosu efsanevi oyuncuları yenebilir düşünüyor musunuz? Futbol Düellosu yaratılmış en iyi mobil oyun yapay zeka olduğunu.
Turnuvası ★: Bu şaşırtıcı yolculukta efsanevi futbolcuları Face. Bir futbol şampiyonu olabilmek için ellerinden geleni formuyla tarihinin en iyi futbol oyuncuları yenmek gerekir. Kendinizi futbol maçları düellosu sürükleyici hazırlayın.
★ Karşı (2 Oyuncu 1 Cihazı): Heyecanlı savaşlar sizi bekliyor. Arkadaşlarınıza meydan ve en iyi forvet ve en iyi kalecisi kim olduğunu bulur.
Uygulama ★: tekmeler uygulamaya, Çekiminize eğitin. Serbest vuruş modu yeteneklerinizi geliştirmek. Penaltı gol olmalı, frikiği sanatı zor eğitmek. top en iyi arkadaşınız olmalı.
Efsanevi Oyuncular ★. tarihinin en iyi futbolcusu kim? futbol efsanelerinden Bu çatışması söyleyecektir. Sadece bir üst olabilir ve onlar tüm zamanların en iyi olduğu alanda kanıtlamak zorunda kalacak
Kalabalık stadyumlarına ★: Futbol dünyasında bir numaralı spordur. fanlar klasik maçları oynayarak eylem bu olağanüstü futbol süper starlarından görme şansı kaçırmayacaksınız.
Şaşırtıcı 3d grafikler ★: çok yüksek kalitede olan stilize tarihinin en iyi futbolcuların,. 3D kalabalık stadyumlar ortamları çıkarın. Fantastik maç günü atmosfer.
Hızlı İndir ★ az 50 MB.
★ Çevrimiçi çok oyunculu modu yakında geliyor.
★ ve eğlenceli ...


futbol efsanelerinden çatışması

Futbol Düellosu futbol efsaneleri çatışması olduğunu. Her yaş için yapılmış bir futbol oyunu zevk. Çocuklar eğlenceli oynamak, futbol Düellosu kolay gezinme ve sezgisel oyun sağlar, basit seveceksiniz! Tüm aile, nihai futbol süperstar taklit olacak bir efsane ve kahraman yenebilir.


futbol için Tutku

Şimdi ücretsiz iyi futbol oyunu indirin. Şaşırtıcı serbest vuruş düello maçı. başlık için futbol Savaş başlasın! Dünyada nihai futbolcu ol. Futbol için Tutku tüm aile birlikte fiske futbol oynayabilirim, her yaştan zevk için futbol Düellosu yapılır, burada başlıyor. Çocuklar yeni futbol süper yıldızı olmak seveceksiniz!

Şampiyonlar doğmazlar. Onlar yapılan ediyoruz. Eğer yeni süper yıldız futbol olmak için gerekenlere var mı? Tren ve geliştirin. Mükemmel serbest vuruş olun birçok ceza gol, şöhret ulaşmak ve fanlar sonuna kadar sizi takip eder. Bu heyecan verici futbol oyununda milyonlarca oyuncuya katılın ve tüm favori futbolcular ile oynarken zevk. Bir futbol efsanesi ol!


Kim en iyi futbolcu şimdiye nedir?

Futbol Düellosu gelmiş geçmiş en iyi futbolcu kim karar verecektir. Yıldız Soccers İndirmenize bekliyor. Efsanevi oyuncu bir futbol rüya ligde göstermek çalışır. Futbol Düellosu sizi şaşırtacak. tüm aile için, ücretsiz, futbol oyunu keyfini çıkarın. Sadece en iyi futbolcuların bu fiske penaltı atışlarında üst ulaşır.

Cihazınızda ücretsiz oynamak çok kolay ve eğlenceli dolu için Futbol oyun. En iyi forvet durdurabilir mi? En iyi kaleci dövmek mi? Eğer bu futbol oyununda kaç gol atar ki?

Kaliteli görsel varlık ve akışkan bir oyun ile yapılan bir futbol maçı keyfini çıkarın. Futbol Düellosu cep telefonu, tablet ve tüm mobil cihazlarda size ücretsiz futbol yıldızlarının çatışması getiriyor.

Yenilikler

Online mode!
Keşfet
Son 24 Saatte En Çok İndirilenler