Star Wars™: Kartları Borsası icon

Star Wars™: Kartları Borsası APK

Star Wars™: Kartları Borsası Açıklaması

İşte yeni Star Wars: Rogue One Kartları ve yeni içerik.


Bunlar tam beklediğiniz kartlar… İlk Star Wars dijital takas kartı deneyimiyle hemen hemen 40 yıllık Star Wars galaktik maceralarının tümünü yeniden yaşayın!

Karanlık Sith Lordu, Darth Vader'ın yükselişi ve Jedi Şövalyesi Luke Skywalker'ın maceralarından Star Wars: The Force Awakens™ filminde Rey, Finn, BB-8 ve Kylo Ren arasındaki epik mücadeleye kadar bu sizin kusursuz Star Wars ürününüz olacak.

BİNLERCE STAR WARS KARTINI TOPLAYIN VE TAKAS EDİN!
• Star Wars, İmparator, Jedi'ın Dönüşü, Gizli Tehlike, Klonların Saldırısı, Sith'in İntikamı ve diğerlerinden binlerce paket, resmi lisanslı dijital kart: The Clone Wars™, Star Wars Rebels™, Star Wars: Rogue One™ ve daha fazlası!
• Toplamak için özel serilerden hemen hemen 200 farklı sanatsal tarz mevcut. Minimalist bir Boba Fett çizimi mi istiyorsunuz? Peki bir Droids rock konserine ne demeli? Veya Han Solo Graffiti eserleri? İster İmparatorluk ister Asiler olsun hepsi burada.
• Jyn Erso, K-2SO, Yönetmen Krennic, Rey ve Kylo Ren gibi yüzlerce Star Wars film serisi karakteri artı droidler, araçlar ve konumlar
• Kartlarınızı dünyanın her yerinden fanlarla bir Jawa gibi değiştirin!
• Asiler mi İmparatorluk mu? Direniş mi İlk Düzen mi? Dünyada dijital kart toplayıcıların en iyi çevrim içi toplumuna katılın! 7/24 Fan Haberleri kısmı Gücü yaşayabilmeniz için Star Wars ile ilgili her şey hakkında çevrim içi sohbet yapmanızı ve takaslar önermenizi mümkün kılar!
• En sevdiğiniz film karakterlerini toplayın veya takas edin! Boba Fett gibi ödül avcıları, BB-8 gibi cesur droidler, Jedi Ustası Yoda gibi kahraman Galaktik Cumhuriyeti şövalyeleri veya Sith Karanlık Lordu Darth Vader gibi kötü Galaktik İmparatorluk güçleri var…

HER GÜN ÜCRETSİZ PAKETLER AÇIN!
• Bir Jedi gibi oynayın ve dünya çapında fanlarla takas yapın!
• Her gün yeni kartlar ve seriler çıkıyor! (Evet, doğru okudunuz. Her gün.)
• Her gün 5 adede kadar ücretsiz kart paketi açmak üzere ücretsiz kredi almak için kayıt yaptırın! (Evet, yine doğru okudunuz.)
• Galaksideki en dinamik kart mağazası! Her gün yeni seriler, sanatsal yapıtlar ve kart sürümleri çıkıyor!
• Kart paketleri açmanın heyecanını yaşayın – doğru seçim konusunda karar verme, çok sayıda parlak deste, içinde neler olabileceğinin heyecanı, istediğiniz kartı çekmenin zafer duygusu!
• Sith ile Jedi arasındaki epik mücadeleyi tekrar yaşayın ve bu epik uygulamayı arkadaşlarınızla çevrim içi oynayın.


1000'den fazla resmi lisanslı Star Wars dijital kartını toplayın ve takas edin. Luke Skywalker, Prenses Leia, Han Solo ve R2 D2'den Güç Uyanıyor'un yeni kahramanları Rey, Finn, Poe ve sadık BB-8'e kadar tüm klasik karakterlerinizi toplayın. Artık Jyn Erso, K-2SO, Yönetmen Krennic ve Cassian Andor da mevcut. Topps'tan orijinal “Star Wars ‘77” seti replikaları dahil olmak üzere orijinal filmlerin nostaljisinden heyecanlı dijital yaklaşımlarla tümüyle yeni kartlarla geleceğe ait tarzlara kadar. Tüm Star Wars kart koleksiyonunuzu yanınızda tutun ve her gittiğiniz yerde çevrim içi oynayın.

1977'DEN STAR WARS: ROGUE ONE™'A KADAR İŞTE ARADIĞINIZ KARTLAR!
• Jyn Erso, K-2SO, Yönetmen Krennic, Cassian Andor, BB-8, Rey, Finn, Poe, Kylo Ren, Captain Phasma ve daha fazlası dahil düzinelerce yeni tasarım...
• Orijinal eski film kartlarının tekrar çıkışı! Bitiremediğiniz veya henüz doğmamış olduğunuz zamanlardan orijinal 70'li, 80'li ve 90'lı yılların destelerini tamamlayın!

Star Wars kart takası: Kart çıkışlarını takip edin
- Twitter'da @ToppsSWCT takip edin
- Facebook'da @ToppsDigital takip edin
- Instagram'da @ToppsDigitalOfficial takip edin
- https://www.youtube.com/c/ToppsDigitalApps

Yenilikler

Bug Fixes
Keşfet