Stick War: Legacy icon

Stick War: Legacy APK

Stick War: Legacy Açıklaması

Tüm zamanların en popüler ve en çok sevilen web oyunlarından biri artık mobil olarak da sizlere sunuluyor!

En büyük, en eğlenceli, sınırlarınızı en çok zorlayan ve bağımlılık yaratan kumpas oyunlarından biri olan Stick War oyununu oynayın. Bir düzen oluşturarak ordunuzu veya her birimi ayrı ayrı kontrol edin, tüm askerler sizin emrinizde. Birimler oluşturun, altın çıkarın, Kılıç, Mızrak, Ok, Büyü ve hatta Giant uluslarının yöntemlerini öğrenin. Düşman heykelini yıkın ve tüm Bölgeleri işgal edin.

Inamorta adlı bir dünyada, her biri kendi teknolojisine sahip ayrı ayrı uluslar çevrenizi sarmış durumda ve hepsinin tek ortak amacı hükümdar olmak. Her ulus kendine özgü bir savunma ve saldırı yöntemini geliştirdi. Benzersiz becerileriyle gurur duyuyorlar. Hatta öyle takıntılı oldular ki neredeyse silahlara tapıyorlar. Hepsi, kendi yöntemlerinin olabilecek tek yöntem olduğuna inanıyor ve hepsi de kendi ilkelerini diğer uluslara öğretmeyi hedefliyor. Bunun için yaptıkları liderlerinin deyimiyle ilahi müdahale veya sizin bildiğiniz şekliyle… SAVAŞ!


Diğer uluslar: "Archidonlar" okçuların yöntemi, "Swordwrath" kılıçlıların yöntemi, "Magikill" büyücülerin yöntemi ve "Speartonlar" mızraklıların yöntemi.


Order adlı bir ulusun liderisiniz; sizin yönteminiz barış ve bilgiden geçiyor, halkınız silahlarına tapmıyor. Bu da komşu ulusların gözünde sizi bir hedef haline getiriyor. Kendinizi savunmak için tek şansınız önce saldırmak ve tüm bu süreç boyunca her bir ulusun teknolojisini almak.

Yenilikler

- Bug fixes
- Added translations for new game modes
Keşfet
Son 24 Saatte En Çok İndirilenler