Suç savaşçısı örümcek kahraman icon
Suç savaşçısı örümcek kahraman APK

Suç savaşçısı örümcek kahraman Açıklaması

Çatıları atlamak ve pis suçluların peşinden kovmak şehri kovmak bir süper kahramanın haftanın her günü yaptığı şey. Yüksek binalarda tırmanma maceraları, suç kötülük haydutlarına karşı ölüm gibi düşüyor. Şehir mücadele suçunu korumak mobster öldürmek ve gerçek bir süper kahraman gibi yaşamak. Düşmanlar rehineleri yakalar ve tiranlığı ve cezai gelişmeleri ile insanları taciz eder. Onlara karşı en büyük savaşı kazanmak. Tüm elele savaş şampiyonları ve suikastçıları sisteme karşı dolanıp durdular. Polis ve polisler başarısız oldu. Askeri şehri ve sivil olayları dahil etmek çok riskli, bu yüzden suç savaşçısı kahramanının tehdidi aşmak için en iyi seçim budur. Askeri sınıf silahları kullanan ve yüzlerce insanı her gün öldüren suç lordlarını yenme fırsatı. Iyi polisler tarafından ihmal edilen toplam savaş bölgesi. En iyi grafiklerle harap ortamlar, bu oyunu aksiyon tür oyununa mükemmel bir ek yapan olağanüstü kalitedir. Şimdi teröristlerin kent salonlarını yok etmeleri ve sokaklardaki insanları öldürmeleri için ültimatom. Kentin suçlular tarafından işletilen bir mezbaha olmasını önlemek için bugün çetelerini kırmak. Kahraman macera heyecanı ve macerayı sonsuzca takip etmektir.
Gelecekteki çetelerin ve insanların savaşı örümcek kahramanına bağlı. Suç savaşçısı örümcek kahraman, film gibi aksiyona sahip en iyi kahraman oyunlarından biridir. Suç savaşçısı örümcek kahraman, masum sivillerin arazilerini ve mülklerini işgal eden mafya ailelerine karşı garip bir savaş içindedir. Kartel ve çeteler narkotik ve eroin gibi bazı ciddi işlere giriyor. Uyuşturucu kaçakçılığı mahalleyi mahvetti. gerçekten savaş kahramanına karşı çalışıyor. Suçu bir gölge gibi takip edip boynundan yakalayın.

Suç savaşçısı örümcek kahramanının özellikleri:
• Toprakları kontrol edin ve kötücüllerin zaman içinde yok olmasını sağlayın.
• Onlara ders öğretmek için haydutlardan ve haydutlardan kurtulun.
• oyunun olumlu hikayesi.
• şehrin suç hikayesini sunmak için büyüleyici ve pürüzsüz oyun.
• Ceza görevlilerini cezalandırın ve vatandaşların savaşta hayatta kalmalarına yardımcı olun.
• Süper güce olumlu bir amaç için başvurun ve adalet getirin
• Yenilmez suç kültleri ve anarşi destekçilerini yenmek.
• Sokaklardaki halkın kılık değiştirmesi yasak hedeflerinizdir.
• Düşmanlara korkusuz saldırılar
• Suç efendileri gerçekten büyük bir cephanelikle dikkat çekiyorlar
Suç savaşçısı örümcek kahramanını bedava indirin ve en kötü suçlulara karşı dövüş sanatlarının tadını çıkarın. Düşman güçlerinizden habersiz olduğundan, onları bir sürprizle vurun. Gözleri yanıp sönmeden önce örgütlerini yok et. Rakiplerini, diğer suçluların usta zihniyetlerinin yıkım, pişmanlık ve ölüm organlarından başka bir şeyle terk etmeyin. Kahramanlardan en kötü hükümlülere ve mahpuslara kadar tüm grafikler ve oyundaki sesler mükemmel. Her karakterin animasyonunda çeşitli özellikler büyüleyici. Canavar suçluları, rüşvet ve aile üyelerinin gaspıyla oluşan yolsuz hükümet yetkilileri ile güçlü bir ittifaka sahiptir. Kitle imha ve kamu tacizi yöntemlerine sahip olan vahşi vahşi ceza akıllarına karşı şehiri savunuyorlar. Terör, destroyeri göz önüne alarak insanları kontrol etmek için kullanılan bir araçtır.
Devamını Gör
Keşfet
Son 24 Saatte En Çok İndirilenler