Süper Şef–Kafadar Ayılar icon

Süper Şef–Kafadar Ayılar APK

Süper Şef–Kafadar Ayılar Açıklaması

Süper Şef'te Kutup Ayısı'nın müthiş aşçılık becerilerini kullanarak leziz yemekler servis et!

Bu uygulama sadece İngilizce dilinde mevcut. Endişelenme, uygulama çok eğlenceli ve fazla yazısı yok. İyi eğlenceler!

IZGARA KEBAP
Ocakbaşı lokantasında ızgaranın başında çalışmak kolay iş değildir. Malzemeleri ve siparişleri idare ederek ardı arkası kesilmeyen aç müşterileri memnun etmelisin. Neyse ki Kutup Ayısı, piyasanın en süper aşçısı. Maşalar onun elindeyse herkes memnun kalacak demektir!

MUHTEŞEM YEMEKLER YAP
Mükemmel yemekler pişirmek için karides, deniztarağı ve ıstakoz gibi yeni yiyeceklerin kilidini aç. Puan katlayıcılarını artırıp puanları silip süpürmek için daha egzotik malzemeler kullan.

KARDEŞLERİNDEN YARDIM AL
Müşterilerini şarkı ve dansla oyalamak için Boz ve Panda'yı çağır, böylece tariflerini mükemmelleştirmek için daha çok vaktin olur.

IZGARA USTASI OL
Izgara ve tabaklarını geliştirerek kendine daha geniş çalışma alanı yarat. Puanına tavan yaptırmak için klasik soğan volkanı gibi numaralar çek.

SÜPER ŞEF'te Kutup Ayısı'yla döktürmeye hazırlan!


*********************

Bu oyun şu dillerde mevcuttur: İngilizce

Bu uygulamayla ilgili sorun yaşarsanız bize [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz. Yaşadığınız sorunların yanı sıra hangi cihazı ve OS versiyonunu kullandığınızı da belirtin.

*********************

GİZLİLİK BİLGİSİ: Gizlilik bilgileriniz bir Turner Broadcasting System Şti. bölümü olan Cartoon Network'te bizim için önemlidir. Bu oyun aşağıda bağlantısı verilmiş olan Cartoon Network'ün Gizlilik Politikası'nda olduğu gibi bilgi toplayıp kullanmaktadır. Bu bilgi örnek olarak; kullanıcı taleplerine karşılık vermek, oyuncuların belirli özellikleri ve hizmetleri kullanmasını sağlamak, içeriği kişiselleştirmek, reklam sunmak, ağ iletişimlerini sağlamak, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi yönetip geliştirmek ve Cartoon Network İnternet sitelerinin ya da çevrimiçi hizmetlerinin iç işlevlerini gerçekleştirmek için kullanılabilir. Gizlilik uygulamalarımız Birleşik Devletler'deki gizlilik yasalarının kontrolü altındadır. AB'de yaşayan ya da ABD dışındaki diğer ülkelerde yaşayan kullanıcılar için unutmayınız ki bu uygulama oyun yönetimi amacıyla kalıcı tanımlayıcılar kullanabilmektedir. Bu uygulamayı indirerek Gizlili Politika'mızı ve Son Kullanıcı Lisansı Anlaşması'nı kabul etmiş ayrıca bahsi geçen kullanımlar için cihazınızın tüm kullanıcılarına izin vermiş olursunuz. Gizlilik Politikası ve Son Kullanıcı Lisansı Anlaşması'na ek olarak kablosuz ağ sağlayıcınız ve Google Şti. tarafından uygulanan koşullar, şartlar ve politikalar geçerlidir. Cartoon Network ve paydaşları, Google ya da kablosuz ağ sağlayıcınızın kişisel bilgilerinizi toplamasından veya kullanmasından sorumlu değildir.

Kullanım Koşulları: http://www.cartoonnetwork.com/legal/termsofuse.html
Gizlilik Politikası: http://www.cartoonnetwork.com/legal/privacy/mobile.html
Keşfet
Son 24 Saatte En Çok İndirilenler