Tablo Futbol icon

Tablo Futbol APK

  • Geliştirici:

  • Versiyon:

    2.4.2

  • Güncellendi:

Tablo Futbol Açıklaması

Tablo Futbol

Hiç futbol masada oynanır mı?, Geleneksel langırt oyunu biliyor musun?. Kesinlikle bir futbol sahası çizim ve favori futbol langırt oyuncuları ile klasik alkolsüz içecekler ve plakaları kullanarak, okul klasik oyun sayfaları arkadaşlarıyla oynadı. Bu oyun her şey yapılır ise, futbol efsaneleri rahatça telefonunuzda veya tabletinizde oynayabilirsiniz.

Yıldızını ekibi ile ligin üst ulaşır ve daha önce hiç olmadığı gibi futbol oynamak, size en iyi futbolcuların kullanarak sezonun en iyi gol denemek zorunda panellerin eğlenceli bir oyun.

Dünyanın en iyi takımları ile futbol fincan Play yapacak bu şaşırtıcı oyun levha dünyanın en iyi teknik direktörü hissediyorum, onlar bu sezon her oyunu kazanmak için çalışın.

Biz oynardık nasıl hatırlıyor musun?, Tebeşirli devreli katta ya da masaya tabak, bir ırkı veya bir futbol maçı oynamak için. Bir topa vurmak plakaları, mermer, içbükey diskleri, düğmeler, şişe kapakları, sikke veya başka herhangi bir yuvarlak bir nesne, kullanma gol. Futbol, ​​futbol tablo veya mini futbol benzer, ancak plakalar, jeton veya para ile oynadı.

Dünya levhalar en iyi oyuncusu olmak ister misiniz? Şimdi indirin ve zafer için takımı yönlendiren futbol masa keyfini, golf çok yakın hissettim asla, langırt oyunu, bu dünya futbol şampiyonu olmasını sağlar. Sizin yıldız iyi bir oyun oynamak zorunda ve onlar takımda oynayabileceği olduğunu göstermektedir, salya, sürat, çekim ve hedefe geçmek bu levhaların kral olmak için bir yoldur!

Dünya Kupası oyunları kazanmak zorunda futbol bu bağımlılık oyunda olduğu gibi hiç kaplamalar oynamaktan hoşlanırlar.
Keşfet
Son 24 Saatte En Çok İndirilenler