Tappy Run Xmas - Free Christmas Adventure Game icon

Tappy Run Xmas - Free Christmas Adventure Game APK

  • Geliştirici:

  • Versiyon:

    1.2.3

  • Güncellendi:

Tappy Run Xmas - Free Christmas Adventure Game Açıklaması

Noel kaydetmek Yardım! Noel geliyor, ama çılgın ve kötü Sir Bobcat Santa çantasını çaldı - dünyadaki tüm çocuklar için Noel mahvetmek - hediyeler ve oyuncaklar dolu. Yılın en mutlu, şaşırtıcı ve inanılmaz bir tatil kaydetmek için Santa çanta kurtarma üzerine Tappy, Pixie ve Beaver Bill katılın.

Meraklı, yeni karakterler ve seviyeleri kilidini her koşudan sonra para kazanın. Tappy, Pixie ve Beaver Bill yakalama Sir Bobcat yardım ve Santa çantasını kurtarmak için tüm endişeli. Enchanted Forest, Kuzey Kutbu soğukluk ve Midnight City gizem sihirli keşfedin.

Run Run Tappy Noel çocuklar büyümüş yetişkinler, her yaştan oyuncular için eğlenceli ve popüler bir tek dokunuşla oyun dayalı bağımlılık çalışan oyun ve uygun! Sonsuz seviyeleri ve yol boyunca müthiş güç-up saatlerce oyalamak ve bu Noel ve Yılbaşı tatilleri keyfini eminiz. Bu aile için en rahat oyun!

Lütfen aklınızda bulundurun! Bu oyun oynamak için ücretsiz, ancak gerçek para karşılığında satın alınabilir öğeleri içerir. Açıklamasında belirtilen bazı özellikler ve ekstralar da gerçek para için satın gerekebilir.
Keşfet