The Experience Auto Group icon

The Experience Auto Group APK

The Experience Auto Group Açıklaması

Deneyim Oto Grubu (EAG) gibi Ferrari, Maserati, Porsche ve Volvo gibi Premium markaların fabrika yetkili satıcı grubuna hoş geldiniz. Fort Lauderdale Ferrari-Maserati, Long Island Ferrari-Maserati, Bergen County Maserati, Gold Coast Maserati, South Shore Porsche ve Manhattan Volvo: EAG Doğu sahil için kitap dayayacakları olarak hizmet veren 5 yerleri vardır. Ekibimiz daha emin Deneyim hiçbiri ikinci yapmak için know-how, bilgi ve uzmanlık sahip bir aile gibidir. hizmet ve hatta eski restorasyon satış, biz tüm ihtiyaçlarınızı örtülü var. Orada biz sadece sormak yapmayın bence herhangi bir hizmet ve biz eminseniz size ağırlayacak.

Şimdi, size bizim çok kendi DealerApp getirmek için gurur duyuyoruz! bizim app sizin için yapabileceği şeyler bazıları şunlardır:

- Özellikle uygulama için tasarlanmış, sezgisel, hızlı ve kullanımı kolay bir sistem kullanarak Egzotik araç envanter bulundu.

- Postboard mesajlar ve Bildirimler özel, kuponlar ve duyurulardan sizi uyarmak. Bildirimler bireysel ihtiyaçlarınıza kanat ve görüntüleri, videolar ve ekleri içerebilir.

- "Benim Garaj" da araç takip edin. Aracınızın bir fotoğraf ekleyin ve benzeri şeyler izlemek: Satın alma Tarihi VIN, Yıl, Make, Model, Plaka, Yağ Türü, Lastik ebadı, Fiyat Ücretli, İlk Kilometre, Sigorta A.Ş., Politika sayılı ve tüm ekstra ekleyin istediğiniz belirtiyor.

- Servis Geçmişi, takviminize ekleyebilir bekleyen servis randevuları görebilir ve tamamlandı olarak işaretlemek "My Garage", her araç için de kullanılabilir.

- Her gün kullandığınız için "Toolkit" süper yararlı araçlar içerir. Toolkit gibi şeyler içerebilir:

Yol yardımı
servis Planlama
araç Bilgileri
Gösterge Işığı Diyagramları
Kılavuzlar
Satış ve Servis Noktaları
Dash Rides
 Özel Etkinlikler Davetler
Deneyim Connect - Araç hırsızlığı koruması nihai

ve dahası.

Bu bölümde düzenli olarak güncellenir ve yeni özellikler her zaman eklenmektedir.

- Her şey bizim BAYİ HABERLERİ bölümünde oluyor ile güncel kalın.
- Eğer arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşabilirsiniz bizim Sosyal Medya mesajların hepsi dahildir.
- Üreticisinden en son haberler, olaylar ve bilgi alın.
- Müşteri Yorumlar, Videolar ve Rehberler gibi dahil edilebilir Plus çok daha ve sahipleri Kılavuzları

Buna ek olarak, tüm standart Bayilik Başvuru özellikleri burada da istiyorum: vs vs, araçlarda teklif almak, çalışma saatleri görüntülemek, yol tarifi almak, Çağrı ve her bölüm e-posta ...

DealerApp Powered by
Keşfet
Son 24 Saatte En Çok İndirilenler