TimeFleX team scheduler icon

TimeFleX team scheduler APK

  • Geliştirici:

  • Versiyon:

    1.4.1

  • Güncellendi:

TimeFleX team scheduler Açıklaması

Microsoft Exchange & IBM Notes Domino için TimeFleX Grubu Takvim

(Dikkat: Bu mobil uygulama bir TimeFleX sunucusu yükleme gerektirir Bizim demo sunucusuna karşı mobil uygulamasını test edebilirsiniz, ancak kendi TimeFleX sunucusu olmadan kendi takvim verilerini kullanamaz Daha fazla detay www.timeflex-us.com bulunabilir.. .)

Küçük ve büyük işletme tipi ortamları için tasarlanmış Yüksek performanslı grup takvimi yazılımı. TimeFleX Microsoft Exchange ve IBM Notes Domino iki ortamda kullanılabilir. TimeFleX Mobil grup takvimi tüm çözünürlükleri destekliyor.

Grup Takvim Genel
TimeFleX Grubu Takvim grup eşya sistemleri, Microsoft Exchange / Outlook / OWA ve IBM Notes içine entegre olabilir. TimeFleX iki sistemde standart gelip daha kullanıcıların çok daha fazla özellik ve işlev sunuyor. Her şirket Grubu Takvim için farklı gereksinimleri vardır. Her organizasyonda her bölüm görüntülemek ve uygun gördükleri olarak takvim verilerini düzenleyebilirsiniz. toplam esneklik vardır.

hatta hareket halindeyken, akılda randevuları var mı!
TimeFleX Mobile (akıllı telefonlar ve tabletler için özel UI) ile okuyabilir ve hareket halindeyken olduğunda tüm grup takvimlerine yazma erişimi var.

ofiste randevuları organize etmek, masaüstü çözümleri yaygın uygulama vardır. Ama ne seyahat ediyorsanız?
TimeFleX Mobil ayrıca açıkça akıllı telefonlar ve tabletlerde ekibinden atamaları üzerinde görüntülemek için imkanı sağlar.
TimeFleX tür cihazlar üzerinde iş çok kolay hale dokunmatik ekranlar için özel bir UI var. TimeFleX Mobil ayrıca randevuları oluşturmak / düzenlemek ve silmek sağlar.
en iyi şekilde uygulanan zaman yönetimi için koşullar!

TimeFleX masaüstü sürümünde Mobile Client için de geçerli kullanıcı için kullanılabilir olan tüm grup takvimler.

Yenilikler

- Fixed null reference error
Keşfet
Son 24 Saatte En Çok İndirilenler