Top Cleaner - Speed Booster, Battery Saver icon
Top Cleaner - Speed Booster, Battery Saver APK
  • Geliştirici:

  • Versiyon:

    v1.3.7

  • Güncellendi:

Top Cleaner - Speed Booster, Battery Saver Açıklaması

temiz telefonunu tutmak istiyorsanız, hızlı ve iyi En Cleaner deneyin gerçekleştirdi.
En Temizleyici üç büyük işler yaparak Android cihaz performansını optimize etmek ve onları en iyi yapmak için tasarlanmıştır:
- önemsiz dosyasını temizleyin
- Hız yukarı performans
- pil ömrünü geliştirin

En İyi Temizleyici Vurgu:
- temiz ve düzenli telefonunuzu tutun
- Hızlı depolama alanını boşaltmak
- Yardım telefonu çalıştırmak daha hızlı ve düzgün
- Yardım pil tüketimini azaltarak
- Telefon bellek ve işlemci üzerindeki baskıyı azaltın
- düşük bellek uyarı ve aşırı ısınma uzak telefonu tutun

Özellik Listesi
Temiz up gizli Junk ★★★★★
En Temizleyici ‘nin güçlü tarama motoru böyle önbellek dosyaları, boş klasörleri, sosyal bir uygulamadır junks, yararsız apk dosyaları, uygulama leftover, yararsız büyük boyutta dosyalar, yararsız benzer görüntüler ve daha fazlası gibi Android sistemi üzerindeki tüm gizli gereksiz dosyaları bulabilirsiniz. Tamamen fazla depolama alanını boşaltmak için basit bir tıklama ile bellek veya SD karttan tüm dağınıklığı kaldırabilirsiniz.

Gizlilik ve güvenlik göz için, el ile, sosyal uygulamalar hesap pano rekoru, çağrı kaydını SMS rekoru, YouTube geçmişinizi veya berrak indirme geçmişini silmek ve verileri sohbet etmek gerekiyor.

★★★★★ Hızlandırma Performansı
Telefonunuzda yüklü 10-100 uygulamalar olabilir ve bazıları farklı nedenlere bağlı arka planda çalışmaya devam eder. Yararsız koşu süreci değerli sistem kaynağı işgal ve telefon koşu hızını yavaşlatır. Telefonunuz gecikme ve zaman içinde yavaş yanıt oldu kolaydır. En Temizleyici gerçek zamanlı olarak tüm bellek ve pil aç uygulama sürecini listelemek ve sadece 1 dokunuşla hızlı bir şekilde durdurmaya yardımcı olur.

Kaydet Pil ömrü ★★★★★
Android telefonunuzun arka zemin uygulamaları CPU hogging ve telefonunun pilini boşalmasına neden olup bunun nedeni, pil boşaltma sorunu olabilir. Bu pil ömrünü kısaltır. En Temizleyici pil tasarrufu ile, pil tüketimi sorunu kolayca güç tasarrufu yapmak için arka plan uygulamaları uykusuna tarafından giderilecektir. Pil ömrünü artırmak için bu güçlü pil monitör ile, artık böyle pil tüketimi, yavaş şarj yakında kapanma, kısa pil ömrü gibi pil sorunları hakkında endişelenmenize gerek.

CPU Soğutucu ★★★★★
hotting ve cihazları aşırı ısınmaya yönelik bir katil özelliği. Bu açma-kapama ile CPU sıcaklığını azaltır.

Süper Locker ★★★★★
zaman kazanmak için daha hızlı şarj!

Android sistem kendiliğinden hafızayı optimize eder de, kendiniz arkaplan devam etmekte olan sürecin bir göz tutmak için hala gereklidir.

Bu yeni bir önemsiz temiz ve hız yükseltici uygulaması ancak denemek için değer.

Eğer herhangi bir öneriniz varsa bize bildirin. Biz iyileştirilmesi tutacak.
Devamını Gör

Yenilikler

Bug fix
Keşfet