TRANSFORMERS: Earth Wars icon

TRANSFORMERS: Earth Wars APK

TRANSFORMERS: Earth Wars Açıklaması

Dünya için savaşta milyonlarca oyunculara katılın! Autobot’lar ya da Decepticon’lar ayını tarafta olun ve Combiner’ler, Triple Changer’ler ve Beast Wars karakterleriyle en iyi Transformers ekibini oluşturun.

100’DEN FAZLA KARAKTERLERİ TOPLAYIN
Megatron, Starscream ve Soundwave gibi hainlere karşı savaşmak için Optimus Prime, Grimlock ve Bumblebee gibi klasik kahramanları çağırmak için Uzay Köprüsünü inşa edin. Aralarında Devastator, Superion, Predaking, Bruticus ve yeni Dinobot Combiner Volcanicus gibi dağ gibi Combiner’ler oluşturun.

BİR OLUNCAYA KADAR!
Dünyanın her yerinden dost Autobot’larla veya Decepticon’larla ittifakları kurun. Müttefiklerinizle planlayarak çok oyuncu etkinliklerde yarışarak gücünüzü gösterin!

YETENEKLERİNİZİ SALIVERİN
Her Transformers karakter kendine ait eşsiz yeteneğe sahiptir. Daha güçlü saldırılar için ve savaşın yönünü değiştirmek için, şekil değiştirin!

GENEL MERKEZLERİNİZİ SAVUNUN
Cybertron’un teknolojisiyle en aşılmaz kaleyi inşa ederek Energon’unuzu koruyun!

LÜTFEN UNUTMAYIN! Transformers: Earth Wars ücretsiz indirilip oynayan bir oyundur, ancak bazı oyun öğelerini gerçek para ile satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemezseniz, lütfen cihazınızı ayarlarındaki Uygulama İçi Satın Alma özelliğini devre dışı bırakın. Oynamak için, Wi-Fi ya da mobil bağlantı gereklidir.

Hizmet Koşullarımızı aşağıdaki adreste bulabilirsiniz: http://www.transformersearthwars.com/termsofservice/
______________________________


Transformers: Earth Wars is brought to you by Backflip Studios, Space Ape Games, and Hasbro, Inc. Search the Play Store for "Backflip Studios" to see all of the other Backflip games.

TRANSFORMERS and all related characters are trademarks of Hasbro and are used with permission. © 2015 Hasbro. All Rights Reserved.

Oynadığınız için teşekkürler!

Yenilikler

ÇOK YAKINDA: Prime'lerin Gücü burada! Eşsiz Power Core'leri kullanarak eskilerin muhteşem yeteneklerini alın. Her Prime Core eşsizdir ve özel bir Prime'nin esansını içerir: böyle, robotlarınız normal Power Core'lere göre daha güçlü yeni yetenekleri sahip olacaktır.
Gelişmeler:
İttifak savaşlarına savunma haritasının özellikleri eklenmiştir! Artık savaşta ittifakınız kimi savunma askeri olarak oynuyor görebileceksiniz ve savunma tekrar oynatmalarını da görebileceksiniz.
Keşfet
Son 24 Saatte En Çok İndirilenler