Turbo Booster - Junk Cleaner & Phone Booster icon
Turbo Booster - Junk Cleaner & Phone Booster APK
  • Geliştirici:

  • Versiyon:

    2.2.1

  • Güncellendi:

Turbo Booster - Junk Cleaner & Phone Booster Açıklaması

Bir uzay temizleyici, hız güçlendirici ve işlemci soğutucusu, As Turbo Booster önemsiz ve önbelleklerini temizlemek telefonunuzu hızlandırmak ve uygulamaları aşırı ısınmasını durdurmak için en iyi ücretsiz bir uygulama.

► Çok fazla Hasta

 dosyaları önbelleğe ve gereksiz dosyaları ve istiyorum önemsiz temiz ve telefon temizleyici ?
► telefon endüktif ve donma bıktınız ve istediğiniz hız yükseltici ve telefon güçlendirici ?
İşlemci soğutucusu ve CPU monitör : telefon aşırı ısınma endişeleniyorsunuz ► ve <= "kalın font-weight" b style> istiyor?
► karmaşık talimatları ve karmaşık operasyon ile Fed kadar ve istemek kolay kullanımlı ücretsiz güçlü app ?

Buyrun! Turbo Booster önemsiz temizlemek ve telefonunuzu artırmak için , en iyi seçim. Temiz ve hızlı telefonunuzu tutmak ve sadece tek dokunuşla telefon sıcaklığını soğumasını sağlar.

Özellikler vurgulanan:

⭐️ IŞIK
ultra küçük yükleme paketi : < "kalın font-weight" b style => Diğer benzer temizlik ve artırılması uygulamalar ile karşılaştırıldığında, Turbo Booster onun için nispeten basit ama güçlü Android uygulamasıdır.

⭐️ HIZLI
ile tek dokunun Android telefonunuzun yukarı hızları ve telefonunuzdaki gereksiz dosyaları her türlü seferde kadar temizlenebilir.

KULLANIMI KOLAY ⭐️
Basit tasarım ve kullanıcı dostu arayüzü kullanmak Turbo Booster çok kolay hale getirmek. Temiz düğmesi ve püskürtme düğmesine dokunulduğunda işi olacaktır.

Anahtar İşlevleri:

HIZLI ? HIZ
Turbo Booster gecikmeli telefonunuzu uzak olur. Bu RAM boşaltır arka planda çalışan uygulamalar kapatır ve böylece telefonunuzu artırır. boost düğmesine dokunun ve hemen daha hızlı ve daha akıcı telefonunuzu olun.? JUNK TEMİZLİK
rezidüel dosya ve önemsiz önbelleğe hakkında Turbo Booster ile, endişeleri ücretsizdir. o yapabilir gereksiz dosyaları her türlü gerçek anlamda bir temizlik ve depolama alanı boşaltır. Temiz düğmesine dokunun ve temiz her zaman telefonunuzu tutun.

? işlemci SOĞUTMA
Telefon sıcaklığı soğumasını: Turbo Booster algılar ve için aşırı ısınma uygulamaları kapatır. Bu izleme ısı değişikliklerinin ve tespit uygulamalar son derece CPU her zaman tüketen tutar. Sıcaklık alışılmadık derecede yüksek olduğunda, etkili telefon sıcaklığında soğumaya başlar.


Geliştiricileri, daha iyi bir tek bütün zaman bizim APP iyileştirilmesi muhafaza ettik, ve görüşlerinize büyük önem verilmektedir. Yani <= "font-weight: bold" b style> Herhangi varsa soruları veya öneri b xyz201727@gmail.com .
Devamını Gör

Yenilikler

• Bugs fixed
• User experience optimized
Keşfet