Ücretsiz VPN – Hotspot Shield icon
Ücretsiz VPN – Hotspot Shield APK

Ücretsiz VPN – Hotspot Shield Açıklaması

Bu sürüm Hotspot Shield VPN Proxy’nin %100 Ücretsiz ve Sınırsız sürümüdür ve temel özellikleri içerir. Daha geniş çaplı sunucu çözümleri için Hotspot Shield’ın tam sürümünü edinmek istiyorsanız, lütfen https://goo.gl/qexfzv adresini ziyaret edin
Ücretsiz VPN – Hotspot Shield Basic ile şunları yapabilirsiniz:

⇨ Bulunduğunuz yer ile ilgili kısıtlamalara takılmadan tüm internet sitelerinin ve uygulamalarının engellerini kaldırın ve onlara erişin. Ayrıca çevrimiçi faaliyetleriniz tamamen gizli, anonim ve güvenli olsun.
⇨ Herhangi bir kişinin çevrimiçi faaliyetlerinizi izlemesini engelleyerek internette gizlice dolaşın.
⇨ Herkese açık WiFi bağlantılarındaki hackerlardan ve meraklı kişilerden korunun.

Ücretsiz VPN’nin Öne Çıkan Özellikleri – Android için Hotspot Shield Basic:

✓ ÜCRETSİZ: %100 ücretsiz. Kredi kartı bilgisi veya üyelik gerekmiyor.
✓ SINIRSIZ: Gerçekten sınırsız. Oturum, hız veya bant genişliği sınırlaması yok.
✓ Sade: “Bağlan” düğmesine tek bir dokunuşla dünyayla aranızdaki tüm engelleri kaldırın. ✓ Gizlilik: Kullanıcı faaliyetlerinin kayıtlarını tutmuyoruz. Hotspot Shield ile internette tamamen anonim dolaşıyorsunuz.
✓ Güvenlik: Askeri seviyedeki SSL şifreleme sistemimiz sayesinde tamamen anonim ve güvende olacaksınız.
✓ Performans: En hızlı VPN hızının, en stabil ve güvenli bağlantıların elde edildiğinden emin olmak için tüm VPN sunucularının tek sahibiyiz.

-------------------------------------------
■ Neden Ücretsiz VPN – Hotspot Shield Basic
Ücretsiz VPN – Hotspot Shield Basic ücretsiz, sınırsız, güvenli ve kolay kullanımlı bir uygulamadır. Ücretsiz VPN – Hotspot Shield Basic ile şunları yapabilirsiniz:

⇨ Herhangi bir ülkeden herhangi bir internet sitesine erişin. Bölgesel sınırlamalardan kurtularak istediğiniz her yerde, istediğiniz tüm web sitelerinin engelini kaldırın! Sosyal medya sitelerinin, video yayınlama hizmetlerinin ve VOIP sınırlamalarının engelini kaldırmak için güvenlik duvarlarından kurtulun.

⇨ Verilerinizi Hackerlardan Koruyun. Herkese açık bir kablosuz erişim alanına bağlandığınızda adınız, parolalarınız ve kişisel bilgileriniz kolayca ele geçirilebilir. Ücretsiz VPN – Hotspot Shield Basic verilerinizi şifreler ve en iyi güvenlik çözümünü sunmak için banka düzeyinde güvenlik sağlar.

⇨ Tamamen gizli olmanın keyfini çıkarın - IP adresinizi, kimliğinizi ve konumunuzu web sitelerinden ve çevrimiçi izleyicilerden gizleyin.

⇨ Ücretsiz VPN – Hotspot Shield Basic tek bir tıklamayla işini yapmaya başlayan bir VPN Proxy Hizmeti’dir. HSS’de yalnızca bir düğme bulunur. Bu düğme sizi çok sayıda anonim sunucudan birine bağlar ve bir web proxy'den daha hızlıdır.

⇨ İnternette Anonim Olarak Gezebilirsiniz. İnternet Servis Sağlayıcınız tarafından gözetlenmekten kurtulun ve internet sitelerinin sizi reklam amaçlı takip etmesini ve hedef almasını önleyin. Ücretsiz VPN – Hotspot Shield Basic IP adresinizi değiştirir, böylece çevrimiçi gizliliğiniz anonim, internetteki faaliyetleriniz ise meraklı gözlerden ve işletmelerden uzak kalır.

■ Gücünü Anchorfree’den Alıyor
AnchorFree gizli bir şekilde işletilen ve Silikon Vadisi’nde bulunan girişim destekli bir şirkettir. Şirketin görevi dünyadaki bilgilere güvenli erişim sağlanmasıdır. Anchorfree, çevrimiçi kişisel bilgilerin kontrolünün tüketicilere verilmesi gerektiğine inanmaktadır. Anchorfree en popüler yazılımı Hotspot Shield ile milyonlarca kullanıcıya çevrimiçi güvenlik, gizlilik ve erişim sağlamaktadır. Kişisel bir Sanal Gizli Ağ ile tüm web faaliyetlerini gizleyen Hotspot Shield, her kullanıcı için kişisel ve güvenli bir tünel oluştururken kullanıcının çevrimiçi faaliyetlerinin, ziyaret edilen sitelerin, aramaların, kişisel olarak tanımlanabilecek bilgilerin her zaman gizli kalmasını sağlar.

Website: https://www.hotspotshield.com/
Lean About VPN Technology: https://goo.gl/tgL10z
Devamını Gör

Yenilikler

New Malware Scan feature
Keşfet
Son 24 Saatte En Çok İndirilenler