Üst Komando Ordu Eğitimi icon

Üst Komando Ordu Eğitimi APK

  • Geliştirici:

  • Versiyon:

    1.0.6

  • Güncellendi:

Üst Komando Ordu Eğitimi Açıklaması

Süper komando yeteneklerinizi keşfetmek için ücretsiz 3d aksiyon topu combta oyununa girmeye hazır olun. Dünyanın en iyi ordusu tarafından aynı anda eğitilirken & evren savunucusu olurken. Birleşik Devletler Ordusu Temel Savaş Eğitimi veya BCT (İlk Girişim Eğitimi olarak da bilinir), düşman çarpma listesine yeni kaynakları eğitmek ve bunları kriz eylem grevinde yaşanan savaşlarda ve savaşlarda en kötü durumlara hazır hale getirmek için yürütülür. Royale savaş temalı savaşta keskin nişancı serbest hareketini kanıtlayın ve savaşta madalya kazanın. Bu, 2017 yılının süper aksiyon ön cephesi özel terörle mücadele keskin nişancı savaşı oyunu.
Bu gündelik savaş keskin nişat ücretsiz eğitim için keskin nişancı bir av tüfeği kahraman askeri olarak seçildiniz. Bu kritik mücadele eğitim misyonu kolay değil, çünkü bir süper bravo shooter komandosu yapmak için gangster saldırı sıkıntıları getiriyor. Süper komandoların ordu kurtarma ekibinin askeri operasyonlarda yakın dövüşler söz konusu olduğunda özel keskin nişancı tüfeği becerileri vardır. Hırsız, terörist ve gangsterleri bulmakta asla geri çekilin. Vazgeçmeyin, çünkü karşı terör eylem mücadelesinde geçen komando hayatta kalma önemlidir. Düşman kuvvetlerini yenebilecek çok sayıda süper gizli ajan elit komandolar hazırlamak zorundayız. Düşman kuvvetleri, vekâleten savaşta keskin nişancı saldırganlarına saldırdı ve Amerikan keskin nişancı askerlerine yenildi, ancak şu an güçlü bir misilleme aşamasındayız ve çok zorlanacağız. Frontline komandoları ve bravo keskin nişancı atıcıları burada bazı süper becerilere sahipler.
Ordu eğitimi, savaşçı savaş alanındaki tüm silahlarla keskin nişancılar saldırısı ve keskin nişancı düşmanı ile savaşmak için son bir şans. Amaç ve keskin nişancı savaşı Royale hedefleri ile düşmanları vurmak ve amaç hayatta kalma için son umut olduğu gibi yapmak. Ordu eğitimi sırasında ağır silahları monte etmek ve demonte etmek için modern katil saldırısı için eğitilecektin. Keskin niplu kör olurdunuz ve silahlarınızı roket krizi için hazırlamanız ve modern dövüşte pozisyonunuzu beklemeniz isteniyordu. Süper askerler asla yenilemezler, bu yüzden sızmaya ve sızmaya son verin. Grevde, cesur olun, ABD Ordusunun süper kahramanları olmak için vahşice olun. Süper askeri operasyonun sızma misyonu için kendinizi eğitin. Super Commando keskin nişancı Ordu Eğitimi, silah ve sert bir hayatla ilgili. Ani ateş gücü ile düşmanların nabzını yok etmek ve şehir keskin nişancı 2018 savaş atıcısı olabilmek için inanılmaz nefes kesici eğitim becerilerinizi gösterin. Yani, indir ve nihai keskin nişancı çarpma atıcı oyunu oyna.
Özellikler:
• 3d çevre sniper çekim ortamı
• Gerçek hayatta top notch ses efektleri
• ABD Ordusu komando eğitim taktikleri
• Süper eğitim kursları
• Bağımlılık oyunu
• Zorlu ve nefes kesici misyonlar
• Birden fazla silah kullanma şansı
Keşfet