V – Live Broadcasting App icon

V – Live Broadcasting App APK

  • Geliştirici:

  • Versiyon:

    Cihaza göre değişir

  • Güncellendi:

V – Live Broadcasting App Açıklaması

"V" telefonunuzda ünlüler kişisel yayın video izlemek sağlayan bir uygulama. Sen, favori ünlüler izleyin onların videoları izleyin ve başkalarıyla duygu ve düşüncelerini paylaşmak için yorum ve ‘kalpleri’ kullanabilirsiniz. Böyle celeb için "Kemi-ritmi" etkileyecektir video izlemek Olarak aktivite; coşkuyla etkinliğe katılmak aktif kullanıcılara fayda sunmayı planlıyoruz. başlamadan Planlanan Şekil V listelenir; Ancak, celeb bizzat yayınları herhangi önceden haber vermeden yayına olabileceğini göstermektedir. V favori ünlüler canlı yayınları izlerken tadını çıkarın!
 
* Takip Ünlüler
En sevdiğiniz ünlüler seç ve onları takip. Daha bir celeb video izlemek Eğer V'luk takip ünlüler yaklaşan yayınların bildirimleri alabilir, ne kadar yüksek celeb "Kemi-ritmi" olsun.
 
* Popüler Kanallar
BIGBANG, SMTOWN, BTS, YGFamily, Ikon, Apink, KAZANAN, Got7, SONSUZ, BtoB, BEAST, AOA, SISTAR, CNBLUE, bayan A, kızın Day, 14:00, JYPnation, 4minute, VIXX
 
* Yaklaşan
Sevdiğiniz ünlüler ile yayın kaçırmayın V'de tüm yaklaşan yayınları için zamanlama görebilirsiniz!
 
* Popüler
Popüler sekmesinde, otomatik Popüler ekranında görüntülenen bir çok kalp içeren V. Videolar en popüler videoları görebilirsiniz; Sekme mümkün olduğunca çok sayıda kalp Gördüğünüz beğendikleri.
 
* "Kemi-yendi" ne anlama geliyor?
Kısa bir formu olarak "kimya dövmek," V ekibi yendi sayısı olarak uzak bir ceset benim aramda ilişki endeksini ifade etmek kelime "Kemi-yendi" ortaya attı. celebs takiben ve videoları izleme (canlı veya kaydedilmiş) sizin artırmak için yollar "Kemi-ritmi." Yakın gelecekte "Kemi-dövmek" dayalı ek yararlar sağlamak planlıyoruz.
 
APP yüklenemedi, cihaz ayarı ->
Google APP menüsünden oynamak ve verileri sildikten sonra yeniden deneme seçilmesi.

   • Kamera (gerekli): Bu profil veya tahta üzerine paylaşmak için fotoğraf çekmek veya video kaydetmek sağlar.
   • Mikrofon (gerekli): Bu kurullarında paylaşmak için videoları rekor sesi sağlar.
   • Telefon (gerekli): Bu V CANLI, otomatik giriş sağlayan push bildirimleri gönderme veya ücretli içerikleri izlerken cihaz kimliğini kullanarak cihazınızı tanımasını sağlar.
   • (gerekli) Depolama: Bu profile bulunan fotoğrafları yayınlamak veya cihazınıza kaydetmenize izin verir.

Yenilikler

Improved device compatibility
Keşfet
Son 24 Saatte En Çok İndirilenler