Vahşi hayvan büyük dino avcısı icon

Vahşi hayvan büyük dino avcısı APK

  • Geliştirici:

  • Versiyon:

    1.0

  • Güncellendi:

Vahşi hayvan büyük dino avcısı Açıklaması

Wilder büyük boynuz avcısı son 3D tasarım aksiyon oyunu. Avcılar için en büyük eğlence kaynağı. İnanılmaz bir yangın sesi ile en yeni ve harika 3B çekim oyunlarının 2017 keyfini çıkarın. Ölümcül keskin atıcı vahşi hayata girmek istersen en büyük dinozorları öldür. Çekim becerilerinizi kanıtlayın ve insanlara sunun ve onlara dinozorları ne kadar keskin öldürebileceğinizi gösterin. Vahşi hayvan büyük dino avcısı size öldürme için en son silahları sunuyor.
Wilder büyük dino avcısı av yeteneklerinizi artıracak; Orduya katılmak istiyorsan, vahşi hayvan büyük dino avcısı bu oyunda p atış becerilerini arttırma fırsatı vererek ateş etme yeteneklerinizi de artıracaktır. Wilder hayvan büyük dino macerası ayrıca, bu ekipmanların farkında değilseniz, bu sizin için en büyük deneyim için altın bir fırsat olan, en son 2017 model sippörleri, tabancaları ve diğer tüfekleri tanıtıyor.
Vahşi hayvan büyük dino avcısında, sizin için daha büyük eğlence kaynağı olacak muhteşem heyecan ve eylem seviyeleri vardır. Her seviyede dinozorların sayılarını kesmeniz gerekiyor, böylece bir sonraki seviyeye geçeceksiniz. Her başarı seviyesinden sonra silahlarınızı ve çevrelerinizi satın alabilir veya güncelleştirebileceğiniz bu noktalardan bonus puan kazanacaksınız. Wilder hayvanlara ait büyük dino avcısı, bir sürü doğal güzelliğe sahip yeşil bir taze 3B en yeni orman ortamına sahiptir. Yeşil yaprakları otlar çalılar ve göller de vahşi hayvan büyük dino avcısı mevcuttur.
Eski çekim oyunlarından sıkıldıysan, burada en son vahşi hayvan büyük dino avcısı oyununa sahibiz, bu oyun güzel yemyeşil vahşi ortamda büyük dinozor canavarını öldürmeni öneriyor. Büyük dinozorların öldürülmesinin keyfini çıkarın ve seviyeleri tamamlayın. Bu oyunda ölümcül dinozorlar size birkaç kez saldırır, ancak atış ve avlanma yeteneklerinizle bunları yenebilirsiniz. Bu yüzden yemyeşil bir ormanda bir silah al ve canavar dinozorlarını öldürmeye başlayın ve komando becerilerinizi gösterin. Wilder büyük dino avcısı gerçek avcılık dinozor misyonu, eğlenceli ve sevinç avı veya shooing sağlar. Bu vahşi hayvanın büyük dino avcısı oyununu indirin ve beceriyi artırın.

Özellikler
1. Çarpıcı 3D grafikler
2. Gerçek Yangın sesi
3. Gerçekçi ormancılık ortamı
4. Son silahlar ve sippörler
Keşfet
Son 24 Saatte En Çok İndirilenler