Vainglory icon

Vainglory APK

Vainglory Açıklaması

Ücretsiz, gerçek zamanlı çok oyunculu online savaş arenasında (MOBA) oynayabileceğiniz Halcyon Fold'a hoş geldiniz. Hızlı Arbede karşılaşmalarından rekabetçi Sıra oyunlarına kadar çeşitli oyun modlarının arasına dalın. Vainglory'de, sürekli artan ve şimdiden 30'u aşan Kahramanlardan birini seçip düşman Vain kristalini yok edin. Bu MOBA'da, çok para harcamanın değil, iyi stratejiler ve takım çalışmasının meyvelerini toplayın.

----------------------

"Bu mobil platformdaki en iyi çok oyunculu deneyimlerden biri. Vainglory tam bir MOBA deneyimi sunuyor, her zaman elinizin altında." —IGN

En İyi Mobil Oyun —2016 Global Mobile Awards

“Görseller, denge ve kontroller açısından çıtayı belirliyor.” —TouchArcade
----------------------

Özellikler:

== Sıradan, Sıralama ve Arbede Oyun Modları ==
Vainglory, botlar veya canlı oyuncularla beraber veya bunlara karşı gerçek zamanlı MOBA savaşı sunuyor. İster loncanızla yükselin, ister beş dakikalığına oyuna bağlanın. Aradığınız oyun tarzını Vainglory'de bulacaksınız.

== 30+ Oynanabilir Kahraman ve Kilidi Açılabilir Görünüm ==
Oyun tarzınıza uyan kahramanı seçin. Yüksek hasarlı bir kahramanla takımınızı yükseltin, ormana hakim olun veya Kaptan olarak takımınızın liderliğini ele alın. Daha sonra da kişiliğinize en uyan üç farklı kademede görünümü (ve mevsimlik özel sürüm görünümleri) toplayın!

== Mobil için Tasarlanmış Dokunmatik Kontroller ve E.V.I.L Motor ==
Vainglory'nin mobil için tasarlanmış oyun motoru ile 60 FPS kare hızıyla yoğun savaşlar yapın. Joystick kullanmanıza da gerek yok, Vainglory'nin nokta hassasiyetli dokunmatik kontrolleri 30 ms altında tepki süresine sahiptir. Basit bir deyişle, düşmana dokunun, düşman ölsün.

== Loncalar ve Takımlar ==
Birlikte oynayacak birini mi arıyorsunuz? Vainglory'nin dahili Lonca Bulucusu, kendi beceri seviyenizde bir oyuncu bulmanızı kolaylaştırır. Bir takım kurup sıralamada yükselin veya daha fazla ödül kazanmak için Loncanızla oynayın.

== Sandıklar ve Ödüller ==
Oyun içi para birimini toplayarak görünümler ve kahramanlar gibi kademeli muhteşem ödülleri ve çok daha fazlasını kazanın! Bonuslar almak ve büyük kazanç fırsatları yakalamak için, Gizemli Anahtarları bulun.

== Dünya Çapında Esports Mücadelesi ==
Vainglory'nin dünmya çapında birkaç bölgede resmi mücadele ligleri bulunur. Dönemsel turnuvaları ve canlı esports etkinlikleri, düzenli olarak yayınlanır.

== Birbirine Bağlı ToplulukCommunity ==
Vainglory, aktif oyuncuların desteğiyle büyüyen, 17 farklı dilde bir araya gelen global bir topluluk. En son haber ve duyurular için, Vainglory'nin resmi sosyal medya kanallarını takip edin!

----------------------

Twitter: https://twitter.com/vainglorygametr
Facebook: https://www.facebook.com/vainglorygameturkiye/
Twitch: https://www.twitch.tv/vainglory
Reddit: https://www.reddit.com/r/vainglorygame
Resmi Vainglory Türkçe Forum: http://forums.vainglorygame.com/index.php?forums/116/

Yenilikler

== 5V5 ERKEN ERİŞİM ==
- Vainglory 5V5 Erken Erişim artık tüm Altın Bilet sahipleri için açık
== GÖRÜNÜM SİSTEMİ YENİLENMESİ ==
- Güncelleme 2.12 yepyeni bir görünüm üretme sistemi getiriyor: “taslaklar”
== UYGULAMA YENİLEMESİ ==
- Görsel netliği ve kullanıcı deneyimini iyileştirmek için büyük arayüz yenilemeleri uygulandı
== SKOR TAHTASI ==
- Skor Tahtası Vainglory 5V5'e hazırlık için güncellendi
- Tam bir analiz için oyun içinden Güncelleme Notlarının tamamına göz at
Keşfet
Son 24 Saatte En Çok İndirilenler