Vyral icon

Vyral APK

  • Geliştirici:

  • Versiyon:

    1.0.2

  • Güncellendi:

Vyral Açıklaması

Merhaba, Vyral hoşgeldiniz - sosyal ağ Senin hikayelerini, yerler için.

Hepimiz Facebook, Instagram, Twitter ve Snapchat kullanmak ve bizim arkadaşlar ve takipçileri ile bize bağlamak için onları seviyorum. Ama bu sosyal ağlar diğer insanların bize yardımcı daha neler yaşadıklarını bize gösteren daha iyi bir iş yapmak kendimizi yaşayabilirsiniz keşfetmek hissetti. Biz bunu değiştirmek istedik. Bu yüzden Vyral yaptı.

Bizim hikayeleri deneyimlerimizin yapılır. Vyral en ona ilgi olacağını insanların başına olarak hikayenizi anlatmanıza yardımcı olur. Bu yüzden bir dahaki sefere şehirdeki en iyi burger yer veya başkaları, kaçırmak Vyral hakkındaki hikayeni söyleyemem bir etkinlik bulabilirsiniz. Sizin coğrafi etiket hikaye konum ve yakındaki Vyral topluluğu keşfetmek için orada olacak yerde yayınlanacaktır. Ve diğer sosyal ağlar aksine, gönderiniz Vyral üzerinde unutulmuş edilmeyecektir. Gelecekte bu yeri ziyaret Vyral topluluk üyeler postayı da göreceksiniz. Büyük içerik yayınlayarak tutun ve durmadan almak seviyor, olacak.

Vyral ile amacımız daha deneyimleri keşfetmesine yardımcı olmak için konum odaklı sosyal ağ kullanmaktır. Ve bu bizim yem sıradan “Haber Kaynağı” olmak istemedim yüzden. Vyral Keşif Yem size etrafınızdaki Vyral topluluğu tarafından yayınlanan haber gösterir. Ve en iyi şey, belirli bir sayfa için arama veya istediğiniz içeriği almak için belli bir hesabı takip etmek gerek kalmamasıdır. Sadece Vyral açıp tam orda olacağım.

Ve biz orada durmak istemiyordu. Vyral Voyager ile, orada sadece eğer gibi, her yerde yeryüzünde adresinde yayınlanan hikayeleri keşfedebilirsiniz. Size ortaya çıktıkça dünya çapında meydana hikayeleri getirmek için sanat coğrafi konum teknolojisini kullanma. 4 Temmuz havai fişek Times Meydanı'na benziyor nasıl görmek ister misiniz? Ne Vyral topluluk merak Eyfel Kulesi yakınında gönderdi? Vyral size yol alalım.

Eğer Vyral ile yapabileceğiniz fazla şeyler:

   + Yerel topluluktan sorular sorun. Ör: Burada suşi civarında olması iyi yer neresi?
   + Yakın topluluk devam eden olaylar hakkında bildirin. Ör: Colombo Gıda Festivali şu anda gerçekleşiyor.
   + Yakın topluma sürekli promosyonlar duyurun. Örneğin: Bir Japon lezzet deneyimine% 25 indirim almak için Colombo Gıda Festivali'nde bizim tezgahını ziyaret edin.
   + Gibi hikayeleri yorumlayabilir ve.
   Mesaj resimlerini + daha iyi hikayeler anlatmak için.
   + Ve çok daha fazlası.

Vyral ile, meydana yerlerde kendi hikayelerini paylaşmak seven insanlar dünya çapında bir topluluk oluşturma ediyoruz. kaçırmak istemiyor musunuz? eden bugün bir parçası olun. Birlikte, hikayemizi yazalım.

Biz sizden duymak isteriz! Görüşleriniz, düşüncelerle [email protected] aracılığıyla bize Uzan ya da sadece merhaba demek.

© 2017 Vyral Pvt Ltd. Tüm hakları saklıdır.

Yenilikler

Hi, Welcome to Vyral. Thank you for your awesome feedback and ratings! We're frequently updating Vyral to give you the best possible experience as fast as possible.
What's new [Ver. 1.0.2]:
+ Bug Fixes and Improvements
We hope you will enjoy using Vyral as much as we loved creating it. Please let us know your thoughts, suggestions for improvement and any problems you encounter while using this release. Take care!
Keşfet