We Are Illuminati – Teorisi Simülatör Tıklayıcısı icon

We Are Illuminati – Teorisi Simülatör Tıklayıcısı APK

  • Geliştirici:

  • Versiyon:

    1.0.5

  • Güncellendi:

We Are Illuminati – Teorisi Simülatör Tıklayıcısı Açıklaması

Pop idolleri, dünya liderleri ve pullu deriye sahip uzaylıların para, güç ve gizli uzay gemileri dışında ortak noktaları nedir?
Onların hepsi İlluminati üyesidir!
Onların saflarına katılın ve her şartta mümkün olduğunca fazla kişiyi etkiniz altına alın! Zihin kontrolü, müzik videolarında gizli mesajlar, su depolarındaki garip kimyasallar: dünya hakimiyeti için şaşırtıcı derecede birçok yol vardır.

Favorinizi seçin!

ÖNE ÇIKANLAR
?️Her zaman hayalini kurduğunuz dünyaya egemen olma becerilerinizle PRATİK yapın ve onları etkiniz altına alarak mutlu ve itaatkar bir koyun gibi olmalarını sağlayın!
?️Dünyayı ele geçirmek için İlluminati arkadaşlarınızı (rakiplerinizi) YENİN! Unutmayın: eğer tahtta oturan kişi değilseniz, siz de bir koyunsunuz!
?️Sadece kendi dünyanızı değil, diğer iki gezegeni de ele geçirmek için sıkı bir şekilde ÇALIŞIN! Evrenin her yanında güçlü bağlantılarınız varken neden sadece Dünya ile yetinesiniz ki?
?️Dünyanın güçlü liderlerinin odalarına dinleme cihazı yerleştirerek konuşmalarını DİNLEYİN ve onların karanlık planlarını kendi karanlık planlarınızı gerçekleştirmek için manipüle edin!
?️Etkinizin ulaşabileceği her alana ERİŞİN ve yeni bir dünya düzeni sağlayın!

Komplo teorisyenlerini haklı çıkarın ve onların yeni teorileri için ilham kaynağı olun.
Dünya işlerini gizli olarak yöneten uzaylılarla anlaşma sağlayın, pop idollerini ve Hollywood yıldızlarını şüpheli tarikatınız aracılığıyla kiralayın ve İlluminati büyük patronu olma yolunda ilerleyin!

Alüminyum şapkanızı takın ve hemen şimdi İlluminati’ye katılın!
Not: bu metin içerisinde herhangi gizli bir mesaj yoktur, boşuna bakmayın!

Lütfen not edin! Bu oyunu oynamak ücretsizdir, fakat oyun içerisinde gerçek para karşılığı satın alınabilen ürünler bulunmaktadır. Tanım içerisinde bahsedilen bazı özellikler ve ekstralar gerçek para ile satın alınabiliyor olabilir.
Keşfet