What's Your Story?™ icon

What's Your Story?™ APK

  • Geliştirici:

  • Versiyon:

    1.4.12

  • Güncellendi:

What's Your Story?™ Açıklaması

Sadece Bakma - It Live!

Hiç favori TV programı ya da film olmak istemişimdir, o zaman Senin Hikayen SİZİN içindir nedir! Yaptığınız her seçim yeni bir yöne hikaye sürer.

başından seçmek istiyorum:

- Yolunuzu seçin: Kim keşfetmeye Özel Seçimleri Encounter. Bir seçim her şeyi değiştirebilir!
- Kim seçin: Kendiniz olun ve her hikaye için avatarınızı oluşturun! Eğer gitmek gibi yeni kıyafetler ve aksesuarlar açın.
- Kimi sevdiğiniz seçin: Kendinizi ifade ve Senin Hikayen Olanlar'da seven!

Beverly Hills 90210 Çal: Kelly, Brenda, Dylan Steve, Brandon ve çetenin: Batı Bev Lisesinde Yeni transfer öğrenci, zaten in-kalabalık bir sıçrama yapıyoruz gibi. gizemli sorun çıkaran okul ilan panosunda yeni arkadaşlar hakkında kısır söylentiler gönderme başladığında Ama dram tüm hızıyla var.

Scream Çal: yeni şehre hareket düşünce yeterince korkutucu Sadece zaman, gizemli keşif size ve gerçekten hakkında çığlık tüm yeni arkadaşlar şey verir.

Iraksak oyna: Brink-tek kahraman üzerine bir hayat değiştiren bir seçim ve bir Distopyan şehir hepsini karşı karşıyadır.

Sinirler flare ve Project Runway sonraki kazanan olmak için belirtilen hemlines sinek: Defile oyna! Şansını ve hayallerini takip fakat dikkat - herkes adil çalış!

Hikayen nedir? öğrenmek için şimdi oynayın!

-

* Senin Hikayen nedir? ™ USD $ 4.99 bir aylık abonelik sunuyor, fiyatlar satış vergileri veya ülkelere göre değişebilir unutmayın.
* Kullanıcı satın alma işlemlerinden önce (değil zaten varsa) Google hesabı ile giriş yapmak istenecektir.
* Ödeme satın alma onayı adresinden Google Hesabına tahsil edilecektir.
otomatik yenilemeyi cari dönemi bitmeden en az 24 saat kapalı sürece * Ek bilgiler otomatik olarak bu abonelik belirten sonra sağlanacaktır yeniler.
* Biz de abonelikleri satın aldıktan sonra, kullanıcının Hesap Ayarları giderek kapalı olabilir kullanıcı ve otomatik yenileme tarafından yönetilen olabileceğini orada söz.
* Hesap cari dönem sonunda önceki 24 saat içinde yenileme için tahsil edilecektir.
* Geçerli abonelik İptal için hiçbir aktif abonelik süresi boyunca izin verilir.
* Kullanıcının bu yayına bir abonelik satın aldığında ücretsiz bir deneme süresi kullanılmamış kısmı, sunulan takdirde iptal edilir.

* Lütfen dikkat: Ne Senin Hikayen var oynamak tamamen ücretsizdir ancak gerçek para ile satın almak için bazı oyun öğeleri sunuyor. Bu özelliği kullanmamayı seçerseniz, cihazınızın ayarlarında içi satın devre dışı bırakabilir.
-

Gizlilik Politikası http://legal.ludia.net/mobile/2015/privacy.html bulunabilir

Hizmet şartları http://legal.ludia.net/mobile/2015/terms.html bulunabilir

Beverly Hills 90210 ve ilgili işaretler CBS Stüdyoları Inc.'in ticari markalarıdır

SCREAM: Televizyon SERİSİ tüm dizi ile ilgili başlıklar ve logolar © Weinstein Televizyon LLC'nin ticari markalarıdır. Her hakkı saklıdır.

Divergent®, TM & 2017 © Summit Entertainment, LLC. Her hakkı saklıdır.

PROJE PİST ve tüm serileri ile ilgili başlıklar ve logolar © Weinstein Televizyon LLC'nin ticari markalarıdır. Bütün hakları saklıdır.

Bu uygulamayı yükleyerek lisanslı anlaşmaların şartlarını kabul edersiniz.

Yenilikler

We've heard you loud and clear, and boy do we have some fixes coming your way!
Keşfet
Son 24 Saatte En Çok İndirilenler