Wild Dog Survival Simulator icon
Wild Dog Survival Simulator APK

Wild Dog Survival Simulator Açıklaması

Bu oyunlar Vahşi Köpek dünyasına epik bir yolculuğa götürür. Şimdi onlar vahşi nasıl davrandığını görmek için şans. Süper Simülatörleri bir dizi ikinci oyna gel. Biz birçok yerler keşfetmek için, hayvanların yükleri ve zorlukları bol büyük bir açık dünya oyunu oluşturduk. Timsah Den, Ayı Mağarası, At Sanctuary ve Bat Cave bulun. Onlar oyuna sırlarını tutun. Amacınız yabani köpek ailesinin tüm üyelerini 4 bulmaktır. Onlar dev patronlar tarafından esir tutuluyor. Senin ikinci görevin bütün dev patronlar yenmek için. Şimdi köpek hayatta kalma bu nihai bir oyun başlayın! Thrive ve büyük bir orman haritası, tüm zorlukları almak gibi hayatta.

NOT: aile üyeleri size büyük patronları bozguna uğratın yardımcı olacaktır. Onları size yardım almak için çağrı düğmesini kullanın. Onun çok güzel bir özellik.

En Maç Özetleri:
Senin Dog Güç, Stamina ve Hız --Upgrade
Senin köpek ailesinin tüm üyelerini 4 --Find
--Defeat Tüm 4 big boss karakterleri - Dev Bat, Ayı, At ve Timsah
--10 Farklı Orman Hayvanları dahil
Yağmur ve kar dahil --4 Günü Farklı Times, alternatif hava desenleri
Harika grafikleri ile --Huge Açık Dünya 3D Harita
--Survival Oyunun adı


Bu hayvan simülatörü akılda her yaştan ile dizayn edilmiştir.

Facebook'ta bizi beğenin Come:
https://www.facebook.com/wildfootgames
Bizim diğer 3D hayvan göz atın -Biz uygulaması mükemmel değildir gerçekleştirmek sims, ve biz yapıcı eleştiri bekliyoruz. Vahşi Ayak anda biz uygulama geliştirmek için yapabileceğiniz şeyler arıyoruz. Wildfootgames@gmail.com için önerilerinizi gönderin.
Devamını Gör
Keşfet