yuvarlanan topu dengelemek icon

yuvarlanan topu dengelemek APK

yuvarlanan topu dengelemek Açıklaması

"google oyun üzerinde 2017 en iyi oyun yuvarlanan topu dengeleyin. senin hız ve topu kontrol etmek ve atlama veya hız doğru yerde yuvarlanan top konularak ani hamle üzerine hızlı reaksiyon sınırlarını zorlayan bir oyun. muhteşem 3d etkisi sahne tuzakları ve engelleri yaşamaya olanak tanır. en topu kontrol ve zorluklar dünyaya gösterelim. Bu oyun bulmaca ve arcade temelleri bir karışımıdır. nerede bir günahkâr top farklı tarihsel yerlerde gökyüzünde yuvarlanarak ana karakterdir.

top pozisyondan pimleri ve hızı ile görev ve bu oyunun ana hedefi haddeleme başlar cayro küre yollar topu dengeleyerek nihai hedefe ulaşmak için. bu süper haddeleme top oyunu tüm haddeleme oyunlarda en iyisidir. biri yeni seviyeleri üzerine hareket ederken pek çok unsuru ve engeller bir araya geldiklerinde, karmaşıklığı ve bulmacanın seviyesi gerekli çözme o anlamlılık oyun hareketler olarak düzenli kolektif bulunmaktadır. Mükemmel kontrollerini göstermek ve bu oyun 2017 yılı en iyi ve en oyunlar girmek için yardım etmek başkalarıyla rekor pay bu oyunu yapmak.

o kadar stressiz yaklaşımınız dar yollar ve hava tünelleri genelinde Hazes üzerinde çalışır değildir. Eğer seviyeye başlangıcına getirecektir düşerse alanın değil kızgın sınırlarını yapmak, hızlı yanıt verir. Bu oyun artık android yazılım tamamen ücretsiz!

özellikleri:

• klasik oyun
• Derin gökyüzü
• Taze grafik
• Orijinal fizik
• Sezgisel kontroller
• Hiçbir zaman sınırları"
Keşfet
Son 24 Saatte En Çok İndirilenler