Zombi Avcısı 3D icon

Zombi Avcısı 3D APK

Zombi Avcısı 3D Açıklaması

Biyokimyasal virüs tüm dünyayı sildi süpürdü, hayatta kalanların umudu ise gittikçe sönüyor. Bu karmakarışık topraklar üzerinde sadece iki seçenek kaldı: Yaşamak ya da ölmek! Silahı doldur, hedef al ve tetiği çek, bir an bile olsa asla tereddüt etme. Eline silahını al ve acımasız zombileri bir bir öldür; bu mahvolmuş toprakları süpürerek tertemiz yap ve terk edilmiş eski zamanların görüntüsü kalmamış olan toprakları keşfet. Sakın kaçma, sakın korkma; silahlarını kuşan, bu toprakları fethet ve zombi savaşının en son kahramanı ol!

Oyun Özellikleri:
- Zombileri Vur:
Eline silahını al, kurşunlarla zombileri delik deşik et. Muhteşem vuruş deneyimini yaşa
- Çoklu Silahlar:
Kahrolasıca zombiler çok mu fazla? Sorun değil, hadi gel av tüfeği, suikast tüfeği ve hatta mitralyöz gibi silahlar üreterek zombileri kurşun yağmurları arasında kanlı dans ettirelim!
- Zengin Sahneler:
Caddeler, hastaneler, hapishaneler ve depolar zombilerin yuvası olmuş. Geniş alanlarda keşif yap, muhteşem vuruş yeteneklerinle zombileri yok et ve aynı zamanda eksik olan kaynakları topla.
- Çoklu Oyun Modu:
Dayanıklılığını mı kanıtlamak istiyorsun? Süre sınırlı hayatta kalma modunu tam sana göre! Yetenekli bir atışı için alıştırma mı yapmak istiyorsun? O zaman düşman öldürme modu tam senlik! Belirli zombileri mi ortadan kaldırmak istiyorsun? Hedef öldürme modunu kesinlikle denemelisin... Mücadele edebileceğin birçok çoklu oyun modu seni bekliyor!
- Gerçek Zamanlı Savaş:
Kaynakları sınırlı olan ormanların kuralı bellidir: Güçlü olan zayıf olanı yer! Dilediğin zaman diğer oyuncularla mücadele et, tabii ki üssünün savunma tesislerini güçlendirmen gerekir; savunma ve saldırı ikisi de aynı derecede önemlidir!
- Birliğe Katıl:
Zombiler dünyanın sonunda bile yalnız değiller, birlik ailesine katıl ve birlik ittifaklarıyla karşılıklı yardımlaş; dünyanın sonu gelmişken son yakınlığı ve sıcaklığı hisset!
- Ve daha birçok macera dolu oyun yöntemleri!

---

Zombie Shooter is #1 first person shooter with eye-popping 3D graphics combined with blood boiling zombie survival strategy game. All survivors are driven by one goal: stay alive as long as you can!

Survivor, you are one step away from action-packed combat! Can you keep steady aim while hordes of the insatiable walking dead are all around you? Make a blitz attack, spraying lead in target directions, or shoot the zombies from a safe distance, taking you time to aim for headshot. It’s all your call!

It’s you against the world in Zombie Shooter. Build your troop of survivors and a town to keep walkers at bay but be warned: the horrors that lurk outside aren’t the only threat, watch out other human players too!

Game Features:
- Use every weapon in your arsenal - assault rifles, shotguns, pistols and machine guns
- Headshot! Learn to aim for the head and land critical hits, the only way to survive is to adapt
- Build up your base and train your troops to win in action packed, real-time battles
- Easy and intuitive controls but explosive fun that will leave your heart pounding

Yenilikler

v1.1.7: Added brand new equipment and improved gameplay. Thanks.
Keşfet